Posiadasz w swoim domu przedmioty przynoszące szczęście? Zapewne w każdym mieszkaniu znajdzie się chociaż jeden taki drobiazg. Co ważne, często jesteśmy świadomi, że pewne rzeczy przyciągają pecha. Stara cyganka ostrzega przed pewnym drobiazgiem w łazience. Pozbądź się go jak najszybciej, inaczej pech stale będzie pojawiał się na twojej drodze. Przeczytaj, o czym mowa.

Przed jaką rzeczą ostrzega stara cyganka?

Co w domu przynosi pecha? Zazwyczaj skupiamy się na sercu domu, czyli kuchni i salonie, czasem sprawdzamy także, co trzymać lub usunąć z sypialni. Pisaliśmy wcześniej, że nie należy w domu trzymać pawiego pióra czy znalezionych kamieni, ponieważ te rzeczy mogą ściągać nieszczęścia. Okazuje się, że niepozorne pomieszczenie w domu, czyli łazienka, także może skrywać źródło pecha. Jak najszybciej do niej zajrzyj. Stara cyganka ostrzega przed pewnym drobiazgiem w łazience, który powoduje nieszczęścia i problemy. Pechowa rzecz w łazience to żyletka leżąca luzem. Dotyczy to również maszynek w nieładzie, a tym bardziej zardzewiałych ostrzy. Nawet jeśli ich nie używasz, pozbądź się ich jak najszybciej. Te przedmioty są nie tylko niebezpieczne i niehigieniczne, ale także przyciągają problemy do domu i domowników. Żyletka i leżące na wierzchu wszelkie ostrza symbolizują:

  • kłótnie w rodzinie,
  • mnożące się problemy,
  • wrogów, obgadywanie i złorzeczenia ze strony ludzi w otoczeniu.

Jeżeli czujesz, że nic ci się nie udaje, a ze wszystkich stron spotykasz się z wrogością i przeciwnościami losu, to może być pechowy wpływ żyletek lub maszynek leżących w nieładzie w łazience. Aby pozbyć się pecha, należy jak najszybciej się ich pozbyć. Nowe i czyste ostrza koniecznie trzymaj w zamkniętych opakowaniach i w szafkach lub szufladach. Co jeszcze może być źródłem pecha w łazience?

Zobacz też:

Co przynosi pecha w łazience?

Łazienka zazwyczaj pomijana jest jako pomieszczenie domu, które niesie ze sobą jakiekolwiek przesłanie. To wielki błąd, ponieważ znajdujące się w nim źródła negatywnej energii mają wpływ na każdego domownika. Jak już pisaliśmy, pod żadnym pozorem nie wolno trzymać na wierzchu żyletek, maszynek i ostrzy – to pechowe rzeczy w łazience. To jednak nie wszystko. O co jeszcze należy zadbać, by nie zakłócać przepływu energii przez łazienkę?

  • cieknące krany i rury sprawiają, że "uciekają" nam pieniądze – koniecznie je uszczelnij,
  • biżuteria leżąca w łazience sprawia, że masz problemy w miłości i związku, nie zostawiaj jej w tym pomieszczeniu,
  • puste szklane buteleczki i słoiczki po kosmetykach to zaproszenie dla złych duchów.

Jeśli masz w swojej łazience coś z tych rzeczy lub niesprawną instalację, koniecznie się nimi zajmij. Wyrzuć niepotrzebne rzeczy i napraw te, które są uszkodzone. Dzięki temu otworzysz swoją drogę do spokoju i szczęścia.

Sprawdź także:

Zobacz także: