Znak zodiaku a zazdrość. Czego Barany, Byki, czy Strzelce zazdroszczą innym?

Jak się okazuje zazdrość idzie w parze z tym, spod jakiego znaku zodiaku jesteśmy. Niektóre, tak jak Bliźnięta, mają wręcz wrodzoną zazdrość. Osoby spod innych znaków są zaś zazdrosne o rzeczy materialne, pozycję materialną, czy... ciekawe hobby. Sprawdźcie koniecznie, czego wasz znak zodiaku zazdrości innym!

Czego zazdrości innym Baran?

Zodiakalne Barany są wyczulone na punkcie swojego wyglądu. Zawsze chcą wyglądać perfekcyjnie, dlatego non stop przeglądają się w lustrze. Nie mogą znieść widoku osób, które wyglądają lepiej od nich.

Czego zazdrości innym Byk?

Zodiakalne Byki są żądne władzy i lubią być w centrum zainteresowania. Są szczęśliwe, kiedy otaczają się ludźmi, którym mogą zaimponować. Jeśli jest inaczej, to pękają z zazdrości.

Czego zazdroszczą innym Bliźnięta?

Bliźnięta z natury są bardzo zazdrosne, ale często nie dają tego po sobie poznać. Najbardziej nie lubią sytuacji, kiedy to zamiast nich, docenia się inne osoby.

Czego zazdrości innym Rak?

Raki pękają z zazdrości, gdy ktoś ma lepszy samochód, fajniejsze ciuchy, czy najnowszy model telefonu. To urodzeni materialiści dlatego wpadają we wściekłość, kiedy ktoś ma więcej niż oni.

Czego zazdrości innym Lew?

Lwy jak na prawdziwych króli przystało, nie znoszą gdy ktoś nie poświęca im uwagi. Lubią brylować w towarzystwie, prawić komplementy i opowiadać dowcipy. Najlepiej czują się, kiedy są w centrum zainteresowania. W sytuacjach kiedy nie są, stają na głowie, żeby to zmienić.

Czego zazdrości innym Panna?

Zodiakalne Panny doskonale wiedzą, że mają skłonność do zazdrości. Często nie potrafią kontrolować tej cechy, zwłaszcza w sytuacjach kiedy ktoś chwali się rzeczą, której sami nie mają.

Zobacz także:

Czego zazdrości innym Waga?

Osoby spod znaku Wagi szczególnie dbają o wysoką pozycję w towarzystwie. Kiedy czują zagrożenie, że ktoś może im pokrzyżować plany, natychmiast włącza im się ta nieładna cecha.

Czego zazdrości innym Skorpion?

U Skorpionów zazdrość niestety idzie w parze z taką cechą jak mściwość. Kiedy są zazdrosne, zaczynają się mścić na innych. Dzieje się to najczęściej w sytuacjach związanych z pracą.

Czego zazdrości innym Strzelec?

Strzelce najczęściej odczuwają zazdrość wtedy, kiedy ktoś opowiada o swoich podróżach, czy planach na przyszłość właśnie związanych z wyjazdami. Strzelce natomiast nie zazdroszczą innym rzeczy materialnych.

Czego zazdrości innym Koziorożec?

Zodiakalne Koziorożce najczęściej są zazdrosne o przyjaciół. Kiedy ich najbliżsi spędzają czas z kimś innym, nie potrafią się z tym pogodzić.

Czego zazdrości innym Wodnik?

Zodiakalne Wodniki szczególnie są zazdrosne o pieniądze. Zżera ich zazdrość kiedy ktoś ma ładniejszy dom, lepszy samochód, więcej pieniędzy.

Czego zazdroszczą innym Ryby?

Osoby spod znaku Ryb są niezwykle ambitne, co przekłada się na to, że zazdroszczą innym wysokiej pozycji zawodowej.