Horoskop na nów Księżyca w Baranie 21 marca 2023 roku sprawi, że skryte i bardziej spokojne znaki zodiaku nabiorą pewności siebie, z kolei dominujące charaktery będą łagodne jak baranki. Szczególnie trudny czas czeka Lwa i Skorpiona. Z kolei Byk, Rak, Waga i Strzelec nie mają powodów do narzekań. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, jak ta faza Księżyca wpłynie na ciebie. 

Baran (21.03-19.04)

Baran w stu procentach będzie dziś sobą. Zacznie rozpierać go energia i może emanować zbyt dużą pewnością siebie, co niektórzy odbiorą jako "zadzieranie nosa". On jednak nie przejmuje się tym, jak postrzegają go ludzie - to, co czuje, ma największe znaczenie.

Zobacz także:

Byk (20.04-20.05)

Byk obróci swoje życie do góry nogami. Ma dość tkwienia w przeszłości. Czas spojrzeć w przyszłość i ruszyć do przodu, a nów w Baranie tylko doda mu odwagi. Pewność siebie i upór Byka doprowadzą do sukcesu i właśnie dziś poczuje jego pierwsze efekty.  

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta poczują się przytłoczone tą fazą Księżyca. Będą chciały ruszyć do przodu, ale cały czas coś może nie dawać im spokoju. W dodatku mogą być zbyt podatne na opinie innych ludzi. Warto czasami wykazać się asertywnością, żeby nie dać się wykorzystywać. 

Rak (21.06-22.07)

Rak może poczuć się nieco zagubiony, ale zaufa intuicji, która sprawi, że w jego życiu zaplanują totalne zmiany. Wystarczy, że nie będzie postępował pochopnie, a doświadczy czegoś, co sprawi, że jego życie stanie się piękniejsze. Warto wykorzystać ten moment. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie miał przeczucie, że czas o siebie zadbać. Wibracie nowiu mogą sprawić, że poczuje się nieco osłabiony. Szybko jednak odzyska formę i będzie mógł odważnie iść po swoje. Dziś jednak czas na relaks i sprawianie sobie drobnych przyjemności. 

Panna (23.08-22.09)

Panna nie będzie umiała odnaleźć się w tej fazie Księżyca. Energia Barana za bardzo będzie ją przytłaczać. Ten silny charakter tłamsi ambitną pannę i zniechęca ją do działania. Dlatego powinna skupiać się na przyjemnościach, a na sukces przyjdzie czas.

Waga (23.09-22.10)

Waga przejmie pewność siebie Barana i zamierza teraz walczyć o swoje. Jej zacięcie oraz pewność siebie zaskoczą wielu ludzi w jej otoczeniu. Pokaże jednak, że potrafi być zdecydowana i wie, co tak naprawdę chce osiągnąć. To jej moment.

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion może odnieść wrażenie, że inne znaki zodiaku próbują zawalczyć o jego fotel króla indywidualności. Przez to może czuć się nieswojo i zacząć się wycofywać. Nie musi się jednak obawiać. Gdy minie nów, wszystkie stare porządki powrócą. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie teraz pełen energii. Wszystko zacznie mu się układać - przede wszystkim w sprawach zawodowych. Jego życie prywatne też nabierze jednak rumieńców. Widać, że nów Księżyca sprzyja temu znakowi zodiaku. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec odnotuje dziś spadek energii. Nie będzie wierzył we własne możliwości i może nie mieć ochoty na żadne przedsięwzięcia. Z pewnością nie jest to dzień, kiedy zacznie realizować swoje plany. Powinien go przeczekać ze spokojną głową. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik może mieć teraz problemy z podejmowaniem ważnych decyzji. Jeśli nie musi, powinien wstrzymać się z tym, aż nów zakończy wysyłać swoje wibracje. Inaczej czekają go poważne zmiany, ale niestety na gorsze, czego na pewno nie chce. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą jeszcze bardziej przestraszone niż zazwyczaj. Wibracje Barana sprawią bowiem, że poczują się przytłoczone nadmiarem wrażeń. To nie dla Ryb, dlatego dla własnego bezpieczeństwa powinny uciec od rzeczywistości w świat fantazji. 

Zobacz także: