Nów Księżyca marzec 2023

Nów Księżyca w marcu to już trzeci nów w tym roku. Jest on tym bardziej wyjątkowy, ponieważ nów wypada w znaku Barana, który rozpoczyna nowy rok astrologiczny. Nów Księżyca w Baranie będzie zatem niezwykle ważny pod każdym względem. To już ostatni moment, żeby przygotować się na ten niezwykły czas. Sprawdź, kiedy dokładnie wypada nów Księżyca w marcu 2023.

Marcowy nów w Baranie przypada na datę 21 marca o godzinie 18:26, czyli dzień po równonocy wiosennej. Warto wykorzystać to niezwykłe połączenie oraz czerpać z wibracji Barana, który patronuje nowiu.

Właśnie wiosenny nów jest dla wielu nowym początkiem. Nie rok kalendarzowy wokół którego zawsze jest tyle szumu.

Chcesz rozpocząć coś na nowo i wprowadzić zmiany w swoje życie? Nów w Baranie to jest właśnie ten moment. To nowy początek - czas na nowe intencje, zmiany i manifestacje rzeczywistości. Weź stery w swoje ręce i zacznij kierować swoim życiem po torach wyznaczonych przez samą siebie. Tutaj nie ma czasu na wątpliwości. Wszystkie energie wszechświata sprzyjają nam jak nigdy. Zatem do dzieła. Siej plony i wkrótce zbieraj żniwo.

Znając dokładną datę nowiu Księżyca w marcu masz czas, żeby się do tego przygotować. Sprawdź, o co warto prosić w tym czasie i jakie rytuały należy odprawić.

SPRAWDŹ, JAKI HOROSKOP PISANY JEST DLA WAS NA NÓW KSIĘŻYCA:

Nów Księżyca marzec 2023: jak na nas wpłynie?

Nów Księżyca w Baranie niesie dla nas same najlepsze wibracje. Jest jak nowy rozdział książki, którą chcesz napisać. To ty jesteś autorem swojej przyszłości. Cokolwiek zamarzysz i o cokolwiek poprosić może się spełnić. To czas na nowe początki i nową Ciebie.

Zobacz także:

Nów w Baranie ma napisane na szyldzie "KREATYWNOŚĆ" i to ona będzie przyświecać ci w najbliższym czasie. Rodzą ci się w głowie szalone pomysły, których nie miałaś śmiałości i odwagi podjąć? To jest najlepszy moment na działanie. Teraz już nic nie stanie ci na przeszkodzie.

Wyraź swoje intencje, plany, marzenia, pasje - to wszystko ziści się wraz z nadejściem nowiu w marcu pod znakiem Barana.

Spójrz na swoje życie od nowa, z nową energią życiową, nowym wiosennym przebudzeniem, zapomnij o zlodowaciałych sprawach, które gdzieś cię uwierają, niech pochłoną je roztopy i niech spłyną do czeluści i odmętu. Teraz wraz z powiewem świeżego powietrza i wiosennym wiaterkiem pod wodzą Barana i fazy Księżyca jaką jest nów, zacznij się spełniaj i realizować. Nie oglądaj się za siebie, nie pozwól, żeby ktoś pokrzyżował ci plany. Ty jesteś swoim Mistrzem przez duże "M".

Nów marzec 2023: co daje energia Barana?

Baran to dzielny pionier i odważny lider. Jest nieugięty i obdarzony dużą wolą walki. Zachwyca intelektem, pędzi przez życie, chłonąc je. Jego motto to: "Jestem, istnieję". Nic dziwnego, że rozpoczyna nowy rok astrologiczny. Wykorzystaj wibracje Barana i płyń na fali kreatywności, nowych osiągnięć i z odwagą sięgaj po nieosiągalne. 

Opiekuńcza planeta Barana - Mars będzie umacniać cię w twoich postanowieniach. 

Nów w Baranie: kiedy kolejny?

Nów w Baranie jest tym bardziej wyjątkowy, ponieważ w 2023 roku wydarzy się aż dwa razy. Kolejny będzie miał miejsce 20 kwietnia o godzinie 06:15, zatem silny i potężny Baran zagarnął dwa wiosenne nowie i ma zamiar wykorzystać ten szczególny czas, co będzie miało korzystny wpływ na nas wszystkich.

Jest to dla nas bardzo dobra informacja, ponieważ wszystkie plany, które zaczniesz realizować w marcu wraz z nowiem w Baranie, będziesz mogła kontynuować przez miesiąc, czerpiąc z wibracji Barana.

Rytuały na nów Księżyca w Baranie

Nów Księżyca w marcu to doskonały czas na wykonanie rytuałów na nów. Podczas nowiu warto wykonywać rytuały oczyszczające, na przykład:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Rytuał na nów Księżyca: siewca intencji

W nów Księżyca wykorzystaj czas na zasianie intencji. Jak krok po kroku przeprowadzić rytuał?

  1. Uporządkuj i oczyść swoją przestrzeń.
  2. Weź oczyszczającą kąpiel.
  3. Pomedytuj, żeby się wyciszyć.
  4. Weź dziennik i zapisz swoje intencje.
  5. Wyobraź sobie, jak się spełniają.
  6. Zwizualizuj swoje pragnienia.
  7. Możesz wykorzystać w tym celu filmiki na Youtubie, gdzie uczą, jak to zrobić. Przykład filmiku z kreowania przyszłości i manifestowania swoich marzeń i celów:

A my życzymy Wam powodzenia w realizacji Waszych planów podczas nowiu Księżyca w Baranie!