Pełnia Księżyca w październiku - Niebieski Księżyc

Niebieska pełnia Księżyca zdarza się stosunkowo rzadko, bo co 2,5 – 3 lata. Jednak tegoroczna październikowa pełnia Księżyca to zjawisko jeszcze bardziej wyjątkowe, bo rozpocznie się ono dokładnie w Halloween! Halloweenowy Niebieski Księżyc ostatni raz mogliśmy oglądać w 2001 roku. Następny zobaczymy dopiero za 19 lat, czyli w 2039 roku! Gdyby tej „wyjątkowości” było mało, październikowy Niebieski Księżyc będzie widoczny na całym świecie, a taka możliwość zdarza się jeszcze rzadziej. Ostatni Niebieski Księżyc 31 października mogli oglądać wszyscy Ziemianie (uwzględnienie stref czasowych) w 1944 roku!

Zobacz też: Horoskop na październik / listopad 2020 - silne zjawisko astronomiczne wpłynie na nasze nastroje

Niebieski Księżyc – druga pełnia Księżyca w październiku 2020

Pełnie Księżyca kojarzą się z… chaosem albo przynajmniej zmianą. W tym miesiącu pełnia Księżyca będzie naprawdę szczególna, a wielu ekspertów od astrologii twierdzi, że tak rzadki widok na niebie oznaczać musi również coś wielkiego!

Ziemski satelita znajdzie się w znaku Byka, a Byk to znak bardzo przyziemny, poszukujący stabilizacji i komfortu. To czas obfitości we wszystkim, co przyziemne – pieniądze, ciało, uroda.

Halloween 2020 - pełnia Księżyca obfitości

Bądź czujna w kwestiach finansów, otwarta na nowe romanse i możliwości. To dobry czas na różnego rodzaju transakcje finansowe, wkraczanie na nowe biznesowe ścieżki, podejmowanie ryzyka.

Druga październikowa pełnia Księżyca to także dobry moment na eksperymentowanie w łóżku. Seksualność to domena Byka! Zatem bądź otwarta, baw się i odkrywaj nowe możliwości. To dobry czas na rozpoczęcie znajomości lub uzdrowienie dotychczasowych relacji.

Czerp pełnymi garściami z czasu, który zsyła nam niebo. Ciesz się każdą chwilą i korzystaj z darów Ziemi, by poczuć się spełnioną, usatysfakcjonowaną i szczęśliwą. Naucz się doceniać to, co masz i zrozum, że na to zasługujesz.

Niebieska pełnia Księżyca to także dobry moment, by się zatrzymać i zrozumieć, czego tak naprawdę pragniemy i co rzeczywiście jest nam potrzebne. Mimo wymagającego energetycznie czasu, odnajdź w sobie równowagę.

Zobacz też:

Horoskop perfumeryjny: Zapach dopasowany do znaku zodiaku

5 znaków zodiaku, które nigdy nie wracają do eks

Halloweenowa pełnia Księżyca - wyjątkowy czas pod opieką Byka i planety Uran

Pielęgnuj dobre chwile i nasyć wszystkie zmysły. Przygotuj sobie dobre jedzenie, otaczaj się pięknem – słuchaj muzyki, oglądaj dobre filmy, czytaj książki. Zaplanuj czas na domowe SPA koniecznie z olejkami eterycznymi.

Październikowy Niebieski Księżyc zaświeci w znaku Byka. Jego planetą dominującą będzie Uran. Cechy tej planety to niecierpliwość, chęć zmian i pogoń za tym, co nowe i nieprzewidywalne. Uran to niespokojny duch, który gardzi tradycjami i kocha postęp. Dlatego w czasie halloweenowej pełni Księżyca mogą przydarzyć Ci się różnego rodzaju niespodzianki. Być może w Twoim życiu pojawi się ktoś nowy albo dotychczasowe sprawy zupełnie zmienią swój kierunek?

Zobacz też: Dieta dopasowana do znaku zodiaku