Jednym ze sposobów dbania o relacje z najbliższymi jest składanie im częstych wizyt. Bardzo ważne jest również przyjmowanie członków rodziny i znajomych we własnym domostwie. Niestety nie wszystkie odwiedziny wywołują tyle samo entuzjazmu. Jeśli podejmujesz w domu gościa, którego nie znasz zbyt dobrze i chcesz dowiedzieć się, jakie intencje kierują daną osobą - wypróbuj ten prosty sposób. Dzięki niemu szybko oczyścisz atmosferę. 

Zobacz także: 

Pamiętaj także o tym, że jeśli zupełnie nie rozpoznajesz swojego gościa i nie czujesz się komfortowo w jego obecności, nie powinnaś wpuszczać go do domu. W szczególności, gdy przebywasz w nim sama. Wówczas należy szybko powiadomić kogoś o alarmującym zdarzeniu i podjąć odpowiednie środki, które zapewnią ci bezpieczeństwo. 

Zrób to, gdy odwiedzi cię nieznajomy

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób dowiedzieć się, jakie intencje kierują osobą, która odwiedziła twój dom, wystarczy, że zapalisz w jej towarzystwie fioletową świecę. To ochronny symbol, który szybko aktywuje swe moce i pomoże ci rozpoznać, czego chce od ciebie ten konkretny człowiek. Jest to stara sztuczka, którą często wykorzystują osoby zajmujące się magią oraz ezoteryką. W ten sposób twój gość odsłoni przed tobą swoje odczucia, choć nie będzie tego świadomy. 

Musisz wiedzieć, że fioletowa świeca uaktywnia swoje działanie, gdy w pobliżu pojawia się nieznajoma osoba. Oto jej magiczne właściwości: 

  • nie pozwala, by do twojej aury przedostały się negatywne wibracje, 
  • ochrania przed wampirami energetycznymi, 
  • pomaga zachować czujność i roztropność, 
  • wspomaga podejmowanie dobrych decyzji, 
  • wzmacnia intuicję. 

Fioletowa świeca wzmacnia siły duchowe i psychiczne. Warto skorzystać z jej magicznego działania również w innych przypadkach. Zapal ją, gdy jesteś w sytuacji bez wyjścia. Pomoże oczyścić serce i umysł z negatywnych wibracji i wzmocni siłę, aby pokonać wszelkie przeciwności losu. 

Zobacz także:

Jak działa trik na nieznanych gości?

Aby sprawdzić, co tak naprawdę kieruje twoim gościem, obserwuj jego reakcję podczas zapalania fioletowej świecy. Jeżeli zacznie się krztusić, kaszleć bądź zareaguje w inny, gwałtowny sposób, jest to znak, że osoba, która odwiedziła twój dom, jest nieszczera i nie darzy cię pozytywnymi uczuciami.

Zobacz także: 

Z kolei kiedy nieznajomy przybysz pochwali zapach świecy bądź spojrzy w płomień, a na jego twarzy pojawi się uśmiech, jest to dobry znak. Pamiętaj, aby bacznie przyglądać się tej osobie i jeśli jej ruchy nie będą impulsywne, tylko wypełnione spokojem i łagodnością - oznacza to, że jest względem ciebie nastawiona w przyjazny sposób.