Wszystko wskazuje na to, że "zimna Zośka" związana jest z niezwykle silnym przesileniem energetycznym, które ma realny wpływ na naszą aurę. Dlatego tego dnia warto zwrócić się do duchowych opiekunów z prośbą o wsparcie. Jeśli nie chcesz zaprzepaścić szansy na odmianę losu, koniecznie zrób to 15 maja, a aniołowie ześlą ci swoje łaski. Przeczytaj poniższy artykuł, a dokładnie dowiesz się, co to takiego.

Czytaj także:

Zrób to 15 maja, a aniołowie ześlą ci swoje łaski

Okazuje się, że istnieje bardzo prosty i skuteczny sposób, by odmienić swój los na lepsze. Wystarczy 15 maja poprosić niebiańskich przyjaciół o pomoc i wyjątkową łaskę. Należy jednak spełnić jeden warunek. Trzeba zapalić błękitną świecę i nawiązać dialog z aniołami. Dzieje się tak, ponieważ błękit symbolizuje:

  • niebo i pozwala nawiązać dialog a duchowym opiekunem,
  • stałość i wierność,
  • uduchowienie i życie bez grzechu.

Kolor świecy pobudza do refleksji i głębokich przemyśleń, natomiast płomień pomaga w nawiązaniu relacji z duchowym opiekunem. Jak się zatem możemy przekonać, zapalenie błękitnej świecy 15 maja sprzyja zawiązaniu relacji z aniołem, popomaga przyciągnąć wyjątkowe łaski. 

Czytaj także:

Anioły i ich moce. O co można je poprosić?

Każdy z nas ma inny charakter, ale też inne kłopoty i bolączki. Dlatego też intymna rozmowa z aniołem będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Warto jednak pamiętać, że każdy niebiański wysłannik ma swoją "specjalizację" i w zależności od palącego nas problemu, należy zwrócić się do innego duchowego opiekuna. Sprawdź, do jakiego niebiańskiego przyjaciela możesz się zwrócić z prośbą o bezcenne wskazówki.

Pamiętaj, że w każdej kryzysowej sytuacji warto zawierzyć swojemu aniołowi stróżowi.

Zobacz także: