Jego obecność na dłoni oznacza, że jesteśmy wyjątkowi, ale nie gwarantuje nam wiecznego szczęścia, czy długiego życia. Pierścień Salomona symbolizuje pewne wrodzone zdolności... O czym mowa?

Pierścień Salomona - gdzie się znajduje?

Chiromancja, czyli potocznie wróżenie z dłoni jest znana od starożytności. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, ta sztuka dywinacyjna nie dzieli naszych dłoni na lewą i prawą. Według jej zasad jest dłoń główna (dominująca, którą wykonujemy większość czynności) oraz dłoń pomocnicza. Dłoń główna ma mówić o wydarzeniach z życia i jego przebiegu, pomocnicza - o talentach, darach i zdolnościach, które posiadamy.

Pierścień Salomona, który pojawia się tylko u nielicznych, ma symbolizować pewne wrodzone zdolności, a więc szukajmy go właśnie na dłoni pomocniczej. Charakterystyczny łuk powinien znajdować się tuż pod palcem wskazującym. Linia rozpoczyna się przy krawędzi dłoni, biegnie pod palcem wskazującym i znika wraz z końcem dłoni (pomiędzy palcami).

Na grafice poniżej możecie zobaczyć, o którym miejscu na dłoni mowa.

Tutaj powinien przebiegać pierścień Salomona / zdj. ilustracyjne Getty Images

Pierścień Salomona - co oznacza? Jakie zdolności symbolizuje?

Według tego, co mówi nam chiromancja, osoby, które posiadają pierścień Salomona zostały obdarzone ogromną intuicją, a niektóre mają nawet zdolności parapsychologiczne oraz dar postrzegania świata duchowego. Idą one swoją, wyjątkową ścieżką duchową. Mają również wrodzone zdolności artystyczne oraz umiejętność kreowania rzeczywistości Jest jednak druga strona medalu - w przeszłości posiadaczy i posiadaczki pierścienia Salomona posądzano o czary i kontakty z siłami nieczystymi...

Zobacz także:

Obecność pierścienia nie determinuje jednak w żaden sposób naszego życia. Symbolizuje zdolności i potencjał, który w nas drzemie, a nie to, w jaki sposób będziemy postępować. Możemy więc wykorzystać możliwości, jakie daje nam pierścień Salomona, ale ich odkrywanie i rozwijanie zależy wyłącznie od naszej woli i chęci. Intuicja i wrażliwość duchowa z pewnością w nas pozostaną - jeśli więc macie na dłoni tę wyjątkową linię, możecie poczekać na odpowiedni moment, w którym zdecydujecie się zagłębić jej tajemnicę...

CZYTAJ RÓWNIEŻ: