Wielu z nas zastanawia się, co przynosi pecha w domu. Wszyscy chcemy bowiem czuć się w swoim mieszkaniu bezpiecznie i z pewnością nie zamierzamy kusić losu. Niestety są przedmioty, które są w stanie przyciągnąć do nas nieszczęście. Jednym z tych najpopularniejszych jest oczywiście stłuczone lustro, o którym mówi się, że przyciąga 7 lat nieszczęść. Niestety nie tylko ten przedmiot jest w stanie odwrócić od nas los. Zobacz, co jeszcze trzymamy w domu, a może ściągnąć na nas klątwę. 

Jeśli zbijesz tę rzecz, czekają cię lata nieszczęść

Okazuje się, że równie niebezpieczna jak zbite lustro jest zbita ramka ze zdjęciem. Ten przedmiot również jest w stanie ściągnąć lata nieszczęść - zarówno na nas, jak i na naszych bliskich. Wszystko zależy od jednej rzeczy.

Oczywiście osobą, która będzie miała w tym wypadku pecha, jest nie tylko właściciel ramki, ale też człowiek ze zdjęcia. A z reguły w domu stawiamy fotografie naszych bliskich. Jakie nieszczęście możemy wówczas na nich ściągnąć? 

Zobacz także: 

Zbita ramka ze zdjęciem - co to znaczy?

Zbita ramka ze zdjęciem bliskiej osoby zawsze wzbudza w nas niepokój. Podświadomie zdajemy sobie bowiem sprawę, że to nie oznacza niczego dobrego. Z reguły takie sytuacje kojarzymy ze śmiercią lub chorobą kogoś. Okazuje się, że możemy mieć sporo racji, ale nie zawsze.

Jeżeli ramka spadnie i szkło pęknie w dobry mak, wówczas musimy liczyć się z najgorszym. Jeżeli natomiast pęknie sama ramka lub szkło zbije się, ale pozostanie w środku, nie musimy aż tak się stresować, choć warto zachować czujność.

Pecha przenosi przede wszystkim zbite szkło. Jeśli jednak nie rozkruszy się ono w drobny mak, a będzie pęknięte, wówczas warto ostrzec bliską osobę przed niepowodzeniami w życiu. Ani nam, ani jej nie grozi jednak nic aż tak strasznego, czego nie bylibyśmy w stanie udźwignąć. 

Zobacz także:

Najbardziej komfortowym rozwojem zdarzeń w tej sytuacji jest zachowane w całości szkło i jedynie pęknięta ramka. Wówczas nie musimy martwić się przeciwnościami losu, bo taki znak nie ma dodatkowego znaczenia. 

Zobacz także: