Miłość jest potężnym uczuciem, a zakochani są gotowi na wiele, by móc spędzić czas z ukochaną osobą. Wiele osób także marzy o prawdziwej miłości, która będzie nadawała ich życiu sens. Jak wskazuje życiowa praktyka, taki stan rzeczy jest trudny do osiągnięcia, ale też nie trwa wiecznie. Jednak astrolodzy nie mają wątpliwości, że w maj jest miesiącem miłości. Wskazali bowiem aż 3 znaki zodiaku, które zakochają się podczas majówki. Dowiedz się, kim są ci wyjątkowi szczęściarze.

Czytaj także: 

Oto 3 znaki zodiaku, które zakochają się podczas majówki

Bliźnięta

Bliźnięta zakochają się bez pamięci, a strzała Amora trafi je w najmniej spodziewanym momencie. Nieoczekiwany splot okoliczności sprawi, że wpadną na pewną osobę, która całkowicie zawróci im w głowie. Jeśli do tej pory zodiakalny Bliźniak nie wierzył w miłość od pierwszego spojrzenia, teraz się o tym przekona. Przez kolejne dni (a może i tygodnie) jego myśli będą kręciły się dookoła tej wyjątkowej osoby. Gwiazdy wskazują, że jeśli nie zaprzepaści danej mu szansy i zawalczy o względy ukochanej, dowie się, czym jest prawdziwe szczęście. Ale niewykluczone, iż na drodze stanie mu konkurent.

Waga

Wszystko wskazuje na to, że Waga, która szuka miłości, wciąż popełnia ten sam błąd i zakochuje się w nieodpowiednich osobach. Okazuje się, że podczas majówki nastąpi wielki przełom i te kilka dni zmienią jej życie na zawsze. Kwiecień zakończy się łzami i zwątpieniem w sens miłości. Jednak gdy zodiakalna Waga nie będzie dzieliła włosa na czworo i nie będzie analizować przeszłości, tylko skupi się na tym, co tu i teraz, ma wielką szansę na odnalezienie odpowiedniej osoby. Gwiazdy jasno wskazują, że 2 i 3 maja to dni, kiedy może wydarzyć się wszystko.

Koziorożec

Koziorożec niespodziewanie zakocha się ponownie w swojej obecnej partnerce. Wspólnie spędzony czas sprawi, że płomienne uczucie pojawi się tak jak za dawnych lat, a wszelkie nieporozumienia odejdą w niepamięć. Pod koniec majówki zodiakalny Koziorożec doceni swoją relację i z nostalgią będzie wspominał początki wspólnej znajomości. Zażyła relacja i czułe gesty zadziwią rodzinę, a nawet może się pojawić zazdrość. Szczególnie jeśli komuś z bliskich nie układa się w obecnym związku. Gwiazdy jasno wskazują, że taki stan może się utrzymać znacznie dłużej, o ile zodiakalny Koziorożec przestanie się nad sobą użalać.