Chyba nie ma na świecie osoby, której nie robi się ciepło na sercu, gdy usłyszy miłe słowo na swój temat. Niestety, bywają takie osoby, które dla poklasku i atencji są gotowe na wszystko. Astrolodzy bez wahania wskazali znaki zodiaku, które są łase na komplementy. Dowiedz się, co ich motywuje do takiego działania.

Zobacz także: 

Oto 3 znaki zodiaku, które są łase na komplementy

Baran

Baran jest bardzo niepewny siebie, a swoją wartość opiera na tym, co inni sądzą na jego temat. Dlatego zawsze stara się wszystkim przypodobać i nikomu nie sprawić przykrości. Niestety, taka postawa zawsze obraca się przeciwko niemu. Mimo że publicznie zawsze jest uśmiechnięty i sprawia wrażenie pewnego siebie, w zaciszu domowym daje upust swoim emocjom i frustracji. Doceń to co masz i kim jesteś. Życie innych wcale nie jest tak wspaniałe, jak zdjęcie z Instagrama. Baran, gdy pokocha, odda całe serce. Oczekuje w zamian lojalności.

Strzelec

Strzelec kocha być w centrum uwagi. Często głośno się śmieje, parodiuje inne osoby, odgrywa różne role i czyni dramatyczne gesty. Robi to tylko po to by, zyskać poklask innych. Przekonuje wszystkich, że kieruje się troską o innych, ale tak naprawdę zaspokaja swoje potrzeby i leczy kompleksy. Jeśli nie będziesz śmiać się, bawić się, czy dramatyzować razem z nim, uzna cię za swojego wroga. Zamiast przeżywać odtrącenie, zasugeruj Strzelcowi, żeby przyjrzał się baczniej swojej poranionej duszy. Może się obrazić, ale gdy zrozumie intencje, będzie ci wdzięczny.

Koziorożec

Koziorożec zawsze siebie stawia na piedestale i dla komplementów jego gotowy się zbłaźnić. Uważa, że jego przeszłość usprawiedliwia jego postępowanie, bo zawsze miał źle, a w swoim mniemaniu, nawet najgorzej. Dlatego teraz nie odpuści i będzie starał się rekompensować sobie przeszłość. Jest bardzo niepewny siebie, a jednak w życiu zawodowym odnosi niemałe sukcesy. Od ukochanej osoby oczekuje pełnej akceptacji, wsparcia i ciepłego słowa. Dopiero kiedy będzie czuł się bezpiecznie, otworzy przed tobą swoje serce.

Przeczytaj także: