Astrolodzy zaprzyjaźnieni z naszą redakcją wskazali aż 3 znaki zodiaku, które kochają podróże. Jak się okazuje, odkrywanie świata i poznawanie nowych ludzi jest dla nich motorem do działania i nadaje sens życiu. Co więcej, stabilne życie to dla nich mordęga. Dowiedz się, o kogo chodzi. 

Czytaj też:

3 znaki zodiaku, które kochają podróże

Baran

Baran nie umie wysiedzieć na jednym miejscu i często zmienia swoje otoczenie. Uważa, że jest to konieczne, by zachować życiowy balans i naładować się energetycznie. Spełnienie najczęściej odnajduje w pieszych, górskich wycieczkach. Jest to dla niego idealny kompromis między ceną a jakością wypoczynku. Jest przekonany, że dalekie kosztowne podróże są przejawem snobizmu, a nawet brakiem dbałości o środowisko. Jak się okazuje, może zmienić zdanie w tej sprawie, ale tylko za namową osoby, na której mu naprawdę zależy.

Waga

Waga uważa, że życie jest jednym wielkim wyzwaniem, więc mieszkanie lub pracowanie w jednym miejscu przez całe życie jest po prostu nudne. Co jakiś czas, gdy poczuje zew energii, podejmuje decyzję, aby odwrócić swoje życie do góry nogami. Mimo że wiele osób puka się w głowę, słysząc pomysły Wagi, ona jednak nigdy nie żałuje podjętych kroków. Nowe wyzwania są dla niej ekscytujące i sprawiają, że lepiej rozumie otaczający ją świat. Odwaga i brawurowe decyzje nie raz przybliżyły zodiakalną Wagę do zawodowego lub życiowego sukcesu.

Koziorożec

Koziorożec jest ciekawy świata i innych ludzi, co sprawia, że cały czas pozostaje w ruchu. Bezczynność jest dla niego mordęgą. Uważa, że nie po to pracuje i zarabia, by nie pozwolić sobie na mniejsze lub większe przyjemności. Dlatego, gdy tylko ma możliwość, udaje się na weekendowe wypady lub na dłuższe, zagraniczne wyjazdy. Gdy znajdzie się już na miejscu, nigdy nie siedzi bezczynnie w pokoju lub przy basenie. Jest zdania, że to, co czyni nasze życie wartościowym to doświadczanie i spotkanie z drugim człowiekiem. Chociaż woli dzielić ten czas z bliskim, to gdy zajdzie taka konieczność, będzie podróżować w pojedynkę.

Czytaj też:

 

Zobacz także: