Wielki tarot na październik 2023 r. daje nam wyjątkowe odpowiedzi na aż 3 zadane przez nas pytania. Unikalne odpowiedzi i mądrość kart mają dla nas niezwykle cenne wskazówki dotyczące nie tylko finansów, ale i miłości.

Zobacz także: 

Wielki tarot na październik 2023: Słońce w pozycji odwróconej

Fot. iStock/Petchjira

Karta Słońce w pozycji odwróconej wskazuje, że jesteśmy nadmiernie pewni swojej pozycji. W najbliższych dniach bardzo możliwe jest osiągnięcie wielkiego sukcesu lub zysku, ale będzie on ostatecznie skazany na klęskę. W naszej orbicie pojawi się osoba, która będzie chciała wyrównać rachunki, a nawet się zemścić. Dlatego nie powinniśmy nikomu ufać na słowo, a wszelkie umowy muszą być spisane. W innym wypadku obudzimy się z ręką w nocniku. Jeśli szukasz miłości, nie bądź zbyt bezpośrednia. W tym tygodniu taka postawa będzie odebrana jako odpychająca.

Przeczytaj także:

Wielki tarot na październik 2023: Umiarkowanie w pozycji odwróconej

Fot. iStock/Petchjira

Karta Umiarkowanie w pozycji odwróconej wskazuje, że utraciliśmy zaufanie do siebie samych i nie zajmujemy się tym, co tak naprawdę jest ważne.  Cały czas mamy ręce pełne roboty, ale te działania nie przybliżają nas do celu, ani specjalnie nic nie wnoszą do naszego życia. Możesz mieć wrażenie, że ogarnęła cię stagnacja i beznadzieja, także w życiu uczuciowym. Sytuację możesz zmienić, ale wymaga to przełamania dotychczasowego schematu i zmienienia dotychczasowych rozwiązań. Ta karta to także przestroga. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się nad tym czego chcesz i co tak naprawdę czujesz. Bez tego, nic się nie zmieni. 

Zobacz także:

Sprawdź: 

Wielki tarot na październik 2023:  Śmierć

Fot. iStock/Petchjira

Karta Śmierć wskazuje, że pewien etap się definitywnie skończył. Nastąpiło zakończenie, które już nie ulegnie zmianie, nawet jeśli nie jesteś nią usatysfakcjonowana. Jednak minione doświadczenia nie poszły na marne. Dzięki nim jesteś gotowa na duchową przemianę. W związku nadszedł czas na poważną rozmowę i wyjaśnienie ważnej sprawy. Jak się okaże, każde z was ma zupełnie inny punkt widzenia. W finansach zapowiada się krach. Jednak w ostatecznym rozrachunku jest to dobra wiadomość. Tylko gdy sięgniemy dna, możemy się od niego odbić i poszybować w górę.

Zobacz: