Horoskop anielski tygodniowy 19-25 listopada 2023 roku wskazuje nam, w jakich dziedzinach życia możemy liczyć na niebiańskich przyjaciół. Zdradził też, że nie wszystkie znaki zodiaku powinny prosić o pomoc, bo jej nie otrzymają. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i zobacz, czy tobie będą sprzyjać anioły. 

Baran (21.03-19.04)

Baran poczuje szczęście i spełnienie. Anioł chroniący dom i rodzinę dba o niego i sprawi, że właśnie bliscy staną się dla niego największą radością. Doceni to, co ma i zda sobie sprawę, jakie priorytety posiada w życiu. Dzięki temu nie zamierza narzekać na to, czego nie ma. 

Byk (20.04-20.05)

Byk musi liczyć na to, że w tym tygodniu pomoże mu anioł pieniędzy. Bez jego wsparcia nie będzie w stanie odpowiednio zarządzać swoją karierą i nie osiągnie tyle, ile zamierza. A to znaczy, że później również nie będzie mógł odpocząć. Lepiej poprosić o anielskie wsparcie. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta mogą liczyć na to, że ktoś teraz zawróci im w głowie. Same jednak też powinny dać coś z siebie. Aby sobie to uświadomić, powinny poprosić o wsparcie niebiańskiego przyjaciela. Anioł uwodzenia doskonale wie, jak nimi pokierować, aby zrobiły dobre wrażenie. 

Rak (21.06-22.07)

Rak musi się zastanowić nad tym, czego tak naprawdę chce od życia. Jeżeli całkowicie odpuści sobie niektóre rzeczy, nie może liczyć na to, że anioły będą mu sprzyjać. One bowiem działają tylko wtedy, gdy naprawdę czegoś chcemy i mamy szczere intencje. 

Lew (23.07-22.08)

Lew może liczyć na swojego anioła stróża. Anioł Lwa na pewno go nie opuści i sprawi, że jego życie w końcu odpowiednio się ułoży. W jego głowie zapanuje porządek, a w sercu spokój. Dzięki temu Lew doskonale będzie wiedział, w którą stronę powinien podążać. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie teraz zaganiana i spadnie na nią sporo obowiązków. Anioł zapracowanych ruszy jej na ratunek, jeśli tylko nie będzie kopać pod nikim dołków. Za czyste serce i szczere intencje Panna na pewno zostanie wynagrodzona. Musi zatem odpowiednio się postarać. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga teraz musi odpowiednio pokierować swoim życiem. Wie, w którą stronę powinna podążać, ale po drodze mogą ją zaskoczyć różne przeciwności losu. Anioł mądrości pomoże jej poradzić sobie z nimi i sprawić, że Waga nabierze odwagi w życiu. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion powinien w tym tygodniu odpocząć. Los sprzyja mu pod tym względem, a anioł zdrowia będzie czuwał, żeby przy okazji mógł o siebie zadbać. Po takim tygodniu regeneracji i relaksu z pewnością uda mu się znów ruszyć z kopyta i zawalczyć o to, czego pragnie. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec musi teraz odżyć, bo po ostatnich trudach w jego życiu wzejdzie słońce. Czeka go sporo niespodzianek, na które powinien się odpowiednio przygotować. Pomoże mu w tym anioł szczęścia, radości i odrodzenia, który włoży mu na nos różowe okulary. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec wychodził już na prostą, ale stare uczucia znów wrócą do niego ze zdwojoną siłą. Na szczęście anioł miłości wciąż nad nim czuwa i pomoże mu uleczyć złamane serce oraz zapomnieć raz na zawsze. Nie ma sensu dłużej rozpamiętywać tego, co było. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik poczuje, że w jego życiu wszystko weszło na dobre tory. Powinien napisać list do anioła stróża, w którym podziękuje za dary, jakie otrzymał. Tym samym zapewni sobie jego dozgonną przyjaźń i pomoc. Może też liczyć na to, że anioły ześlą mu jakiś bonus. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby przekonają się, że anioł przebaczenia może teraz wiele zdziałać w ich życiu. Wybaczą wszystkie krzywdy, które zostały im wyrządzone i wyciągną rękę do kogoś, kto chce naprawić swoje błędy. Wrażliwość i empatia, którymi kierują się w życiu, tylko im w tym pomogą. 

Zobacz także: