Wszyscy szykują się na zmiany wraz z nadejściem nowego 2024 roku. Nie każdy jednak jest gotowy na wieści, jakie niesie ze sobą grudzień. Wróżka wskazuje, że jeszcze w tym miesiącu sporo związków się rozpadnie. Poznaj 3 znaki zodiaku, które czeka rozstanie przed końcem roku. Gwiazdy pocieszają, że ich żal będzie krótki. Co dokładnie się wydarzy?

Które znaki zodiaku czeka rozstanie przed końcem roku?

Gwiazdy podpowiadają, że część znaków zodiaku zakocha się jeszcze przed sylwestrem. Aby to się stało, w naturze musi być równowaga, więc trzy inne znaki zodiaku zakończą związki w tym miesiącu. Jeszcze przed nastaniem nowego roku poczują, że obecna relacja nie jest dla nich szczęśliwa. U niektórych decyzja może zapaść z drugiej strony. Nie ma jednak co się martwić, ponieważ gwiazdy zdradzają, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Lepiej jednak przygotować się na zmiany. Oto 3 znaki zodiaku, które czeka rozstanie przed końcem roku:

  • Byk,
  • Waga,
  • Ryby.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku zakończą związek, ale ich żal będzie krótki

Byk

Byk już teraz może mieć wrażenie, że w jego relacji coś się skończyło. Nadchodzące święta miały zbliżyć zakochanych do siebie, a w jego przypadku jest zupełnie odwrotnie. Wybrane osoby spod tego znaku zodiaku czeka rozstanie przed końcem roku. Byki zostaną same na drodze życia, ale ich żal będzie krótki. Poczują się nareszcie wolne i odkryją, czego tak naprawdę chcą.

Waga

Waga w grudniu wiele razy poczuje się bardzo zagubiona. Trudno będzie jej określić własne uczucia, co nie sprzyja atmosferze w jej związku. Druga połówka może stracić do niej cierpliwość, a Wagę czeka rozstanie przed końcem roku. Nie będzie to jednak dotkliwa sytuacja, ponieważ Waga potrzebuje przerwy od spraw sercowych. Nowy rok przyniesie jej świeże uczucie.

Ryby

Ryby skupią się na miłości, ale tej rodzinnej, przyjacielskiej i społecznej. Ich serce będzie otwarte, ale partner poczuje się oszukany lub zazdrosny. Ryby mogą zakończyć związek jeszcze przed końcem roku, ale nie będą tego żałować. Część osób spod tego znaku zodiaku ma szansę na powrót do tej relacji. Inne szybko spostrzegą, kto naprawdę jest im przeznaczony i wezmą los w swoje ręce.

Sprawdź także:

Zobacz także: