Już od dawna wiadomo, że złotolitka lśniącobrzucha przynosi pecha w miłości. Ten powszechnie występujący owad jest piękny, ale ma też mroczne właściwości magiczne. Gdy go zobaczysz, koniecznie wykonaj ten 1 gest, a uchronisz się przed kłopotami.

Sprawdź: 

Jak wygląda Złotolitka lśniącobrzucha?

Złotolitka lśniącobrzucha (łac.Chrysis fulgida) to pospolity owad, który występuje na terenie całej Polski. Choć jest piękna i mieni się tysiącem barw, jest niezwykle podstępna w stosunku do innych owadów – jest pasożytem. Co więcej, zwiastuje także pecha w miłości. Dlatego zachowuj wielką ostrożność na łące, w ogrodzie czy parku.

Jeśli nie wiesz, jak wygląda złotolitka lśniącobrzucha, spójrz na poniższe zdjęcie.

Fot. GettyImages/grandaded

Zobacz także: 

Dlaczego złotolitka lśniącobrzucha przynosi pecha w miłości?

Jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego złotolitka lśniącobrzucha przynosi pecha w miłości, już śpieszę z wyjaśnieniem. Niektóre owady latające np. muchy, utożsamiane są z mocami nieczystymi, ponieważ żywią się i rozmnażają w nieczystych warunkach. W przypadku złotolitki jej negatywna energia jest związana z tym, że młode osobniki żywią się larwami, czyli dziećmi innych owadów. Ta negatywna energia cały czas w nich tkwi, mimo upływu czasu. Na tym tle zachodzi do przejęcia negatywnej energii, która może zaszkodzić człowiekowi, a miłość zostaje wystawiona na wielką próbę.

Zobacz także:

Przeczytaj także: 

Pechowy owad: jak odwrócić pecha?

Może się tak zdarzyć, że przez nieostrożność zapatrzysz się na złotolitkę lśniącobrzuchą. Ten oman wskazuje jasno, że:

  • w twoim związku pojawi się rysa. Różnica zdań doprowadzi do eskalacji i dawne żale wypłyną;
  • jeśli rozpoczynasz nowy związek, jest on skazany na niepowodzenie;
  • jeśli jesteś gotowa na miłość, będziesz musiała długo poczekać, aż on odwzajemni twoje uczucie.

Na szczęście jest bardzo skuteczny i uniwersalny sposób, który odepchnie pecha. Wystarczy 3 razy popluć przed lewe ramię, a następnie jak najszybciej odszukać wzrokiem mężczyznę w okularach.

Sprawdź także: