Twój partner dawno przekroczył trzydziestkę, a zachowuje się jak nastolatek? Kiedy zwracasz mu uwagę, że zachowuje się infantylnie odpowiada: „Takiego sobie mnie wybrałaś”, „Kiedyś ci to nie przeszkadzało” albo „Taki już jestem”? No cóż, jest to problem i to niestety niemały. Wszystko bowiem wskazuje na to, że jest niedojrzały emocjonalnie. Czy da się coś z tym zrobić? To zależy. Między innymi od tego, czy znak zodiaku, który ma rokuje do poprawy.

Najbardziej niedojrzali emocjonalnie faceci - znaki zodiaku

Tacy mężczyźni szybko się nudzą - i nie dotyczy to gry na PlayStation, czy serialu. Oni po prostu nie potrafią skupić się na jednym. Ich uwaga jest rozproszona. Nie chcąc nic zgłębiać, wolą żyć tu i teraz, nie zważając na konsekwencje swoich działań. Na początku związku nawet się starają, ale później, kiedy cel jest już ich, zatracają się w swoich zajęciach, zabawach, czy marzeniach. Zaangażowanie spada do zera, a w obawie przed konfliktami udają, że wszystko jest w porządku, bo przecież niczego nie zepsuli...

Oto najbardziej niedojrzali emocjonalnie faceci według znaków zodiaku. Widzicie tu swoich?

Facet Bliźnięta

Facet Bliźnięta ma niebywałe problemy z zaangażowaniem. Wiele rzeczy (prac, hobby, napraw) zaczyna, ale niewiele z nich kończy. Lekkoduch, który kocha być w towarzystwie kolegów, napędzających go do idiotycznych, infantylnych zachowań. To chłopak - nie mężczyzna, który potrzebuje opiekunki, a nie partnerki. Często domaga się atencji i nie lubi, gdy nie jest w centrum zainteresowania. Ciągle żartuje, czasami przekraczając granice dobrego smaku. Bywa to jednocześnie urocze i irytujące...

Facet Rak

Nastolatek zamknięty w ciele dorosłego faceta. W głowie galimatias - zabawa, koledzy i imprezy (najlepiej domówki, bo po co wychodzić, jak wszystko jest pod ręką?). W wolnych chwilach, których ma wyjątkowo dużo, bo wychodzenie z domu nie jest w jego naturze, gra na konsoli lub ogląda filmy i seriale, nawet te animowane. Facet Rak boi się samotności, dlatego zgadza się na wszystko i za wszelką cenę unika konfliktów, żebyś tylko go nie zostawiła. Jeśli chcesz mieć w domu małego chłopca, nie staraj się go reformować, ale pamiętaj, że na dłuższą metę będzie okropnie męczący.

Facet Skorpion 

Facet Skorpion nawet po 30. wykazuje cechy buntu dwulatka. Kiedy coś mu się spodoba, musi natychmiast to mieć. Oczekuje, że partnerka będzie na każde jego zawołanie. Jest pełen sprzeczności i bywa humorzasty. W jednej chwili kochany i oddany, a za moment maruda, któremu nic nie pasuje. Trudno do niego dotrzeć, bo jak już sobie coś wymyśli, to nie da się mu tego wyperswadować. „Taki już jestem” - odpowie, kiedy zwrócisz mu uwagę, że czas dorosnąć. No cóż, egzemplarz niereformowalny. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Zobacz także: