Prognoza astrologiczna na weekend 26-28 maja 2023 roku wyraźnie pokazuje, że w najbliższych dniach rozpocznie się pierwsza kwadra Księżyca. Jest to dobry moment na zadbanie o siebie i wykonanie ulubionego rytuału pielęgnacyjnego, ale powinniśmy też zachować czujność. Ta faza Księżyca nie sprzyja bowiem działaniu i może przynieść efekty odwrotne do zamierzonych. Szczególnie te 3 znaki zodiaku muszą uważać w weekend 26-28 maja 2023 roku. 

Te 3 znaki zodiaku muszą uważać w weekend

Ostatnio pisałyśmy, że ten znak zodiaku może liczyć na super szczęście w weekend. Niestety większości z nas los nie będzie aż tak sprzyjał, a o niektórych wręcz całkiem zapomni. 

Te 3 znaki zodiaku muszą liczyć się z tym, że pech w weekend ich nie opuści: 

  • Baran,
  • Strzelec, 
  • Ryby.

Zobacz także: 

Horoskop na weekend 26-28 maja 2023: Baran, Strzelec i Ryby muszą uważać

Baran w ten weekend będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości. Coś, co uważał za zakończone, powróci niczym bumerang i dość mocno da mu w kość. Sytuację utrudniać będą jego bliscy, którzy zamiast go wesprzeć, cały czas będą mieli w stosunku do niego różne oczekiwania. On jednak nie będzie miał sił na to, żeby im sprostać. 

Strzelec będzie teraz szybciej działał, niż myślał. Przez to powie coś bez zastanowienia i urazi kogoś, kto jest dla niego niezwykle ważny. To doprowadzi do konfliktu, który później trudno będzie zażegnać. W dodatku Strzelec zacznie doszukiwać się problemów w samym sobie, co tylko pogorszy jego nastrój. Może lepiej się odizolować i zrelaksować?

Ryby nie będą miały na nic sił i staną się marudne. Najchętniej zamkną się w domu i spędzą cały weekend na kanapie, ale to tylko pogorszy ich nastrój. Zaczną się źle czuć i mogą mieć wyrzuty sumienia, że zmarnowały ten czas. W dodatku zaniedbają też swój wygląd, co pogorszy ich poczucie własnej wartości. Powinny się przemóc i trochę rozruszać.

Zobacz także:

Zobacz także: