Tarot tygodniowy 30.11-6.12.2023 r. niesie ze sobą odpowiedzi na 3 zadane pytania. Dzięki mądrości kart dowiesz się, co czeka cię w miłości i finansach. Jak się okazuje, najbliższe dni będą obfitowały w nieoczekiwane zbiegi okoliczności.

Czytaj też:

Tarot tygodniowy 30.11-6.12.2023: Siła

iStock, Petchjira

Karta tarota Siła jasno wskazuje, że najbliższe dni będą dla nas niezwykle pomyślne. Obdarowani wewnętrzną energią nie tylko szybko zareagujemy na pojawiające się na naszej drodze problemy, ale także znajdziemy optymalne rozwiązania. Jednak w miłości będziemy musieli zawalczyć o szczęście i nic nie będzie nam podane na tacy. W finansach możemy liczyć na poprawę. Nasza aktywność przyniesie współmierne efekty. O ile nie wydamy pieniędzy na bzdury.

Czytaj też:

Tarot tygodniowy 30.11-6.12.2023: Mag

Getty Images, Petchjira

Karta tarota Mag ma dla nas kluczowe przesłanie. Tylko w samotności jesteśmy w stanie odkryć nasz wielki potencjał i moc, a najbliższe dni będą sprzyjały zmierzeniu się z samym sobą. Osoby samotne mogą liczyć na płomienny romans, który przekształci się w stały związek. Natomiast w stałych związkach powróci dawne zauroczenie i żar ciał. W finansach nie będzie stabilnie. Czekają nas wielkie wydatki, ale możemy też liczyć na szybki zwrot.

Zobacz także:

Czytaj też: 

Tarot tygodniowy 30.11-6.12.2023: Kochankowie w pozycji odwróconej

iStock, Petchjira

Karta tarota Kochanowie w pozycji odwróconej wskazuje, że tłumimy w sobie pewne uczucia i uciekamy przed problemami. W tym tygodniu będziemy targani wątpliwościami i dominować będzie poczucie niepewności. W konsekwencji zdecydujemy się na przeczekanie, co dotkliwie odbije się na naszych finansach. Osoby samotne uwikłają się w romans bez przyszłości. Miłość będzie szczera, tylko okoliczności niesprzyjające. To będzie trudny egzamin z dojrzałości.

Czytaj też: