Tarot tygodniowy 29.09-5.10.2023 r. przekazuje nam wielką mądrość kart. Dzięki bezcennym wskazówkom bez najmniejszego problemu ominiemy życiowe kłopoty.

Zobacz także: 

Tarot tygodniowy 29.09-5.10.2023 r.: Papieżyca lub Arcykapłanka

Fot. iStock/Petchjira

Karta Papieżyca wskazuje na pamięć, jednak odczytanie tego przesłanie nie jest jednoznaczne. W najbliższych dniach możliwe jest spotkanie z pewną osobą, która o nas pamięta lub w naszym życiu pojawi się sytuacja, która będzie wymagała odświeżenia naszej pamięci. W ogólnym przesłaniu Papieżyca nakazuje nam wsłuchanie się w głos intuicji, szczególnie jeśli stoimy przed nowym wyzwaniem. W najbliższych dniach spłynie na nas łaska obfitości, jednak nie będzie ona miała wymiaru finansowego. Miłość i rozwój duchowy będą zaprzątać nasze serce i umysł.

Przeczytaj także: 

Tarot tygodniowy 29.09-5.10.2023 r.: Rydwan

Fot. AdobeStock/Upsidedowncake

Karta Rydwan wskazuje, że do działania napędza nas wewnętrzna siła. Na przełomie września i października pokonamy wszelkie przeszkody i ruszymy naprzód. Czekają nas wielkie zmiany, które nie tylko nas zaskoczą, ale i miło połechtają nasze ego. Jednak powinniśmy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie będą one nagłe. W miłości pojawi się wielka pokusa zdrady partnera i zbliżający się tydzień będzie testem wierności. W finansach bez zmian, ale podjęte teraz decyzje zaowocują w przyszłości.

Zobacz także:

Sprawdź: 

Tarot tygodniowy 29.09-5.10.2023 r.: Umiarkowanie

Fot. GettyImages/Petchjira

Karta Umiarkowanie wskazuje, że powrócą do nas stare problemy i bolączki, których nie udało nam się zawczasu zażegnać. Nie możemy ich zignorować, ponieważ dopóki ich nie rozwiążemy, niemożliwa będzie zmiana, a nasze plany zostaną skutecznie zablokowane. Jeśli wejdziesz w nowy związek w tym tygodniu, Umiarkowanie wróży wam długą i pomyślną relację, ale musi być spełniony jeden warunek. Jeśli kochankowie nie okazują sobie szacunku, łączące was uczucie pryśnie jak mydlana bańka. W najbliższych dniach pieniądze przestaną mieć dla nas znaczenie.

Zobacz: