Tarot tygodniowy 26.05-02.06.2023 r. odkrywa przed tobą tajemnice przyszłości. To odpowiedź na aż 3 pytania!

Tarot tygodniowy 26.05-02.06.2023 r. – Papieżyca lub Arcykapłanka

Fot. iStock/Petchjira

Karta Papieżycy lub Arcykapłanki wskazuje, że nadchodzącym tygodniu będziesz musiała wykazać się niezwykłą cierpliwością i łagodnością w kontaktach z bliskimi osobami. Z jednej strony będziesz chciała pomóc, jednak z drugiej, nie możesz brać na siebie odpowiedzialności za cudze życia. Bądź dyplomatyczna i postaw na intuicję. W sferze zawodowej będziesz mogła w końcu rozwinąć skrzydła i wykorzystać swój potencjał. W miłości zaznasz harmonii. To dobry moment, aby wzmocnić swoją aurę.

Zobacz także: 

Tarot tygodniowy 26.05-02.06.2023 r. –  Świat

Fot. iStock/Petchjira

Karta Świat zwiastuje powodzenie w każdej dziedzinie. Zbliżający się tydzień będzie dla ciebie wyjątkowo łaskawy i pozwoli ci odpocząć oraz spędzić więcej czasu z rodziną oraz bliskimi. W finansach możesz liczyć na niespodziewany przypływ gotówki lub drogi prezent, które poprawi twoją obecną sytuację. Jeśli nie masz jeszcze planów na wakacyjny urlop, zacznij się rozglądać za ciekawymi propozycjami. Jeśli jesteś gotowa na miłość i nowy związek, karta Świat jasno wskazuje, że to  bardzo dobry moment na zawieranie nowych znajomości.

Przeczytaj także:

Zobacz także:

Tarot tygodniowy 26.05-02.06.2023 r. – Diabeł w pozycji odwróconej

Fot. iStock/Petchjira

Karta Diabeł w pozycji odwróconej ma ważne przesłanie: czeka cię przemiana i zerwanie toksycznych relacji. Przed tobą czas pełen wyzwań, jednak zmierzenie się z przeszłością jest nieuniknione. W końcu dojrzałaś do duchowej przemiany, a w bliskiej przyszłości zakończysz cały proces zmian. Ta karta niesie ze sobą jednak pewną pokusę. Jeśli nie będziesz konsekwentna w działaniu, pogrążysz się. Uważaj na osoby despotyczne i nadużywające władzy. W tym tygodniu będą chciały wykorzystać ją przeciwko tobie.

Sprawdź: