Tarot na maj 2023 r. zawiera odpowiedzi na postawione pytania.

Tarot na maj 2023 – Diabeł w pozycji odwróconej

Fot. iStock/Petchjira

Karta Diabeł w pozycji odwróconej  oznacza, że w nurtującej cię kwestii pozbędziesz się wszelkich ograniczeń, blokad, ale także skrupułów. Jej przesłanie jest pozytywne, ponieważ uda ci się wyzwolić od złych wpływów, a nawet toksycznych relacji. Jednak to także przestroga: możesz przecenić swoje możliwości i na tym stracić. Dlatego też zalecana jest rozwaga, szczególne jeśli decyzja dotyczy finansów. Diabeł w pozycji odwróconej wskazuje, że czeka cię przemiana duchowa. Jednak nie stanie się to z dnia na dzień. Jeśli nie będziesz zaangażowana w pełni w proces zmian, twoje życie nie ulegnie poprawie.

Zobacz także: 

Tarot na maj 2023 – Koło Fortuny

Fot. iStock/Petchjira

Karta Koło Fortuny niesie ze sobą bardzo dobre przesłanie. Przed tobą dobra passa, a wszelkie problemy same się rozwiążą i to z korzyścią dla ciebie. W najbliższym czasie nie będziesz mogła narzekać na brak szczęścia także w sferze finansowej. Do dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji, ponieważ los ma cię w swojej opiece. Możesz się także spodziewać wielkiej niespodzianki lub wyznania miłości. Jeśli jednak jesteś w długim związku, to waszą relację czeka wielka przemiana. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej, bo jak wiadomo, Fortuna kołem się toczy i już niebawem sielanka może się skończyć. 

Przeczytaj także: 

Zobacz także:

Tarot na maj 2023 – Świat

Fot. iStock/Petchjira

Karta Świat zwiastuje spokój i harmonię duszy. To także zapowiedź wszelkiej pomyślności w każdej dziedzinie życia, a szczególnie w sferze finansowej.  Co więcej, zaczęte przez przedsięwzięcia uda się doprowadzić do końca, a ty zyskasz powszechne uznanie. Jeśli planujesz swój urlop, to maj jest najlepszym miesiącem do podjęcia decyzji, a nawet zrobienia rezerwacji. Jeśli jesteś w związku z długim stażem, łączące was uczucie na nowo zapłonie, a istniejące między wami różnice zdań zejdą na dalszy plan. Docenisz to, co masz i zaczniesz czerpać z życia pełnymi garściami.

Zobacz: