Cygańskie motywy są coraz popularniejsze. Romowie wierzą w różne rzeczy, które mogą kusić los, ale sprawić też, że zyskamy jego przychylność. Ostatnio pisałyśmy o ostrzeżeniu starej cyganki, która zdradziła, że te 3 symbole to zapowiedź najgorszego. Na szczęście są też wskazówki, które świadczą o tym, że już niedługo nasz los się odmieni. Ten znak zwiastuje wielkie szczęście, więc nie możesz go przegapić. 

Cyganka wskazała, co przynosi szczęście

Cygańskie przesądy głoszą, że osoby o tym kolorze włosów mają wyjątkowe szczęście. Okazuje się też, że są dobrym znakiem dla ludzi o innej barwie kosmyków. Mogą przynieść pomyślność każdemu z nas, ale pod jednym warunkiem. 

Mowa o ludziach, których naturalne włosy mają rudy odcień. To właśnie ten kolor jest szczęśliwy według romskich przesądów. Nie wystarczy jednak tak po prostu spotkać rudej osoby. Zobaczcie, jaki jest warunek. 

Zobacz także: 

Ten znak zwiastuje wielkie szczęście, ale pod jednym warunkiem

Cyganie uznają rudowłosych za wyjątkowych. Gdy ich widzą, są przekonani, że los będzie im sprzyjał. Dzieje się tak jednak tylko wtedy, jeżeli rudowłosa osoba jest w podróży.

Może to być człowiek o rudych włosach znajdujący się na spacerze, podczas jazdy rowerem, w samochodzie, pociągu lub autobusie. Niezależnie, jak się przemieszcza, najważniejsze, żeby był w drodze. Jeżeli stoi lub relaksuje się, siedząc na ławce, nie ma co liczyć na wyjątkową przychylność losu. Na szczęście taki znak nie przynosi też pecha, więc można odetchnąć, bo po prostu nic się nie zmieni. 

A wy wierzycie w tego typu przesądy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: