Wiosna w pełni, więc możemy korzystać ze wszystkich dobroci, jakie nam daje. Oczywiście najpiękniejszymi darami są wiosenne kwiaty. Jeden z nich ma wyjątkową moc. Może wskazać ci, czy ukochany odwzajemnia twoje uczucia i sprawić, że pokocha cię dozgonną miłością. Wystarczy, że sięgniesz po jeden kwiat i przy jego użyciu wykonasz prosty rytuał miłosny. Zobacz, jak to zrobić krok po kroku. 

Czy ukochany odwzajemnia twoje uczucia? Sprawdź to

Każdy chciałby być pewien uczuć ukochanej osoby. Dlatego warto znać ten rytuał miłosny, do którego należy wykorzystać przepiękne stokrotki. Jest szybki i banalnie prosty. 

Do wykonania tego rytuału potrzebne ci będą: 

  • 1 duża stokrotka,
  • czerwona świeca,
  • 2 puste spodeczki. 

Zobacz także: 

Stokrotki na miłość

Ten rytuał miłosny może wam się skojarzyć z niewinną zabawą z dzieciństwa - i bardzo dobrze. Polega bowiem dokładnie na tym samym, ale kluczowa pod tym względem jest czerwona świeca. To właśnie ona sprawia, że ten rytuał staje się magiczny i naprawdę działa. 

Odpal świecę, a następnie usiądź wygodnie naprzeciwko niej. Weź dużą stokrotkę - musi być taka, która nie straciła ani jednego płatka. Przed sobą postaw jeszcze dwa spodeczki. Zrywaj po kolei płatki kwiatka, wypowiadając na głos na zmianę: "kocha" lub "nie kocha". Jeżeli przy ostatnim płatku wypowiesz "kocha", to znaczy, że ktoś, kogo darzysz uczuciami, je odwzajemnia. To jednak nie wszystko.

Przy pomocy tego rytuału możesz też sprawić, że wybranek twojego serca cię pokocha. Najpierw musisz spalić płatki, które symbolizowały brak miłości. Te z drugiego spodeczka włóż z kolei pod poduszkę. Wystarczy, że każdego wieczoru tuż przed snem wykonasz medytację miłości, po czym położysz się i wyobrazisz sobie siebie w ramionach ukochanego. Miłość przyjdzie szybciej, niż myślisz. 

Zobacz także:

Zobacz także: