Słowiańskie rytuały są nam bardzo bliskie. To właśnie ich używali nasi przodkowie, żeby pomóc sobie w życiu. Tego typu magia może sprawić, że ochronimy się przed złem, ale też jest w stanie pomóc nam w relacjach z innymi ludźmi. Niedawno pisaliśmy, że istnieje rytuał na kryzys w związku, który sprawia, że żadne kłótnie nie będą nam straszne. Istnieje też słowiański rytuał miłosny, który pomaga nam znaleźć drugą połówkę i to w zaledwie miesiąc. 

Słowiański rytuał miłosny. Dzięki niemu w ciągu miesiąca znajdziesz drugą połówkę

Magia jest w stanie dopomóc nam w wielu dziedzinach naszego życia. Najczęściej wykorzystywana jest jednak w sferze uczuć. Istnieją różne rytuały, które mogą pomóc nam w relacjach. Są to sposoby na kryzysy w związku, ale też na zakochanie. Nic jednak nie działa tak jak ten słowiański rytuał miłosny.

Zobacz także:

Nasi przodkowie mieli swoje sposoby na znalezienie miłości. Niektóre z ich rytuałów są na tyle skuteczne, że pomagają błyskawicznie przyciągnąć drugą połówkę. Tak ma działać także ten sposób.  

Słowiański rytuał na miłość krok po kroku

Do wykonania słowiańskiego rytuału na miłość potrzebne wam będą: 

  • przezroczysty słoik,
  • zasuszone płatki róż,
  • zasuszona gałązka lawendy,
  • woda różana.

Rośliny weź w ręce i zacznij wdychać ich zapach. Wyobraź sobie, jak chciałbyś, żeby wyglądał twój idealny partner i związek. Następnie włóż rośliny do słoika i zalej je wodą różaną. Odstaw naczynie w sypialni. Co wieczór bierz je do ręki, ponownie zamykaj oczy, wyobraź sobie wymarzoną relację i wypowiadaj wówczas słowa: "Niech słodkie róże, lawenda pachnąca, przyniosą mi miłość do końca miesiąca". Dzięki temu przyciągniesz do siebie drugą połówkę. 

Wypróbujesz ten rytuał w swoim domu? 

Zobacz także:

Zobacz także: