Rytuały miłosne: co to?

Rytuały miłosne - to pojęcie już samo w sobie brzmi magicznie i właśnie takie jest. Magia miłosna potrafi zdziałać cuda. Coraz więcej osób marzących o prawdziwej miłości sięga w ostatnim czasie po rytuały miłosne, które znane są już od wieków. Już wtedy wykorzystywano wszechobecną energię, która właściwie ukierunkowana powoduje, że między dwoma osobami zaczynało "iskrzeć". Taka energia miłosna może sprawić, że uczucie, o którym marzysz zapuka do twoich drzwi.

Rytuały miłosne najczęściej są z pograniczna tak zwanej "białej magii". Biała magia wspiera tworzenie prawdziwych, szczerych uczuć, bez przymusu i złych intencji. Rytuały miłosne "otwierają oczy" na sprawy, których do tej pory nie zauważaliśmy, które przez różne czynniki umykały nam. 

Przykładem rytuału miłosnego należącego do białej magii jest "rytuał na konkretną osobę", o którym możecie poczytać w dalszej części artykułu.

Kiedy sięgać po rytuały miłosne?

 • gdy nasze uczucia są nieodwzajemnione
 • związek przechodzi kryzys
 • poszukujemy miłości
 • oddalamy się od siebie w związku
 • czujemy, że uczucie wygasa
 • chcemy ratować rozpadający się związek

Odpowiednio dobrany i wykonany rytuał pomoże nam uporać się z tymi problemami.

Jeśli rytuały miłosne z pogranicza białej magii nie skutkują, a sytuacja jest beznadziejna, dla wielu osób jedyną deską ratunku jest czarna magia.

Ostrzegamy jednak, że czarnomagiczne obrzędy mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Przykładem rytuału z czarnej magii jest "spętanie miłosne". Decydując się na ten rytuał musimy mieć świadomość, że nie ma tutaj mowy o szczerych uczuciach, tylko sztucznie stworzonych emocjach. To sprawia, że ryzykujemy, że nasz związek może nie przetrwać. Sami musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, na czym wam najbardziej zależy.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Zobacz także:

Czy rytuały miłosne działają?

To pytanie zadaje sobie wiele osób. Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Rytuały miłosne dają efekty, jeśli się w nie wierzy. Osoby nastawione sceptycznie niech nie spodziewają się efektów. To kwestia negatywnej energii, która już na starcie zablokuje energię miłosną. 

Błędne jest także przekonanie, że rytuał miłosny zawsze powiedzie się u osób, które w niego wierzą. Ma na to też wpływ wiele innych czynników, których niekiedy nie jesteśmy w stanie pokonać.

Pamiętajcie, że nikogo nie da się zmusić do miłości i wówczas żaden rytuał nie przyniesie oczekiwanego efektu. Miłości możemy pomóc, ale nie możemy jej nikomu narzucać. Warto mieć to na uwadze, decydując się na wykonanie rytuału miłosnego.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Rytuały miłosne: jak wykonać?

Rytuały miłosne możemy wykonać u profesjonalnej wróżki albo samodzielnie w domu. Ważne, żeby na wykonanie rytuału miłosnego wybrać dzień, który będzie temu sprzyjał, najlepiej pod opieką patronki miłości - Wenus. Skorzystaj z naszej ściągi i sprawdź, rytuały na każdy dzień tygodnia.

Rytuały miłosne najlepiej odprawiać w określonym terminie. Eksperci podpowiadają, że najlepszym momentem jest pełnia Księżyca. Dlaczego? Wówczas Księżyc oddziałuje najsilniej i zwiększa efektywność zaklęć. Jednak nie zawsze możemy czekać do pełni, wówczas nie należy zbytnio przywiązywać się do tego terminu i można wykonać rytuał szybciej.

Rytuał miłosny: jak się przygotować?

 1. Przygotuj pomieszczenie, w którym będziesz wykonywać rytuał miłosny: przewietrz je ze zbędnych zapachów, takich jak zapachy z gotowania, kadzideł, perfum czy odświeżaczy powietrza.
 2. Rozłóż w pomieszczeniu przedmioty, które wspomogą powodzenie rytuału miłosnego - akcesoria, owoce, zioła.
 3. Ubierz się na czerwono - to kolor symbolizujący miłość i namiętność.
 4. Nie zapomnij o białych dodatkach - symbolu czystych intencji.

Rytuał miłosny na konkretną osobę

Rytuał miłosny na konkretną osobę jest jednym z popularniejszych rytuałów miłosnych. Należy on do białej magii, co oznacza, że jest całkowicie bezpieczny zarówno dla osoby, która poszukuje miłości, jak i dla osoby, na której będzie on wykonywany. Rytuał ten pozwala odnaleźć powodzenie w miłości, czy to poprzez połączenie samotnych serc, czy naprawienie rozpoczętej już relacji.

Decydując się na rytuał miłosny na konkretną osobę masz pewność, że uczucia jakie będą płynęły od partnera będą szczere i prawdziwe. Dzięki takiej energii miłosnej masz szansę stworzyć związek trwały oparty na prawdziwym uczuciu, a to jest podstawą udanej relacji.

Rytuał miłosny na konkretną osobę ze zdjęciem

Aby wykonać ten rytuał, musisz mieć aktualne zdjęcie mężczyzny i najlepiej, żeby pojawił się na nim w całości. 

 1. Weź do ręki zdjęcie mężczyzny.
 2. Zapal świecę kościelną.
 3. Owiń świeczkę wokół zdjęcia.
 4. Wypowiedz następujące słowa: „Tęsknię (imię), moim chłopakiem (imię), nawet jeśli nie tęsknisz za mną tak bardzo. Każdego dnia (jego imię) powinien myśleć o mnie, a jego miłość powinna spływać do mnie jak miód. Niech tak będzie! Amen”.
 5. Trzy razy powiedz powyższe słowa, a następnie spal zdjęcie.
 6. Resztki popiołu rozrzuć na wietrze.

Rytuał miłosny na konkretną osobę z igłą 

Do wykonania tego rytuału potrzebne będą:

 • aktualne zdjęcie mężczyzny
 • trzy świece zakupione w kościele w czwartek
 • agrafki
 • pudełko zapałek.

Jak wykonać rytuał krok po kroku?

Najlepszy czas na zrobienie tego miłosnego zaklęcia to wtorek, między godziną: 12.00 a 14.00.

 1. Połóż na stole zdjęcie mężczyzny.
 2. Przed zdjęciem ustaw trzy zapalone świece.
 3. Środkową świecę przekłuj w środku igłą. 
 4. Kiedy płomień dotrze do części świecy, w którą wbiłaś igłę, wypowiedz następujące słowa: "Wpadłeś w święty ogień (imię)! Napełnij moją duszę swoją miłością. Aby kochanek (imię) owinął mnie swoją miłością. Tylko (imię) pokocha mnie i zapomni o wszystkich innych. Niech tak będzie!" Ważne, żebyś płynnie wypowiedziała słowa zaklęcia. Naucz się ich wcześnie, wówczas rytuał ma szansę na powodzenie. Jeśli popełnisz błąd, musisz odczekać miesiąc na ponowne wykonanie rytuału na konkretną osobę.
 5. Po wykonaniu rytuału, odłóż zdjęcie w miejsce, gdzie nikt go nie znajdzie.

ZOBACZ TAKŻE:

Spętanie miłosne rytuał miłosny Wenus

Spętanie miłosne to rytuał, o którym mówi się, że jest jednym z najsilniejszych. Ten rytuał zdecydowanie wykracza poza białą magię i klasyfikuje się do czarnej magii. Spętanie Dusz odbywa się bowiem bez woli drugiej osoby. Warto zadać sobie pytanie, czy aby na pewno chcemy zmuszać kogoś do miłości?

Dniem polecamy do wykonania rytuału spętania miłosnego będzie piątek o godzinie 22.

Do wykonania rytuału potrzebne będą:

 • zdjęcie osoby, którą chcemy spętać miłością
 • czerwona świeca
 • kwiat róży

Jak wykonać rytuał spętania miłosnego krok po kroku?

 1. Przygotuj zdjęcie potencjalnego ukochanego.
 2. Zapal czerwoną świecę.
 3. W myślach zobacz ukochaną osobę skupiając się na wspólnych chwilach i emocjach, jakie wam towarzyszyły.
 4. Na zdjęciu narysuj runę miłości Gebo.
 5. Poproś boginię Wenus o spętanie ukochanego.
 6. Spal zdjęcie .
 7. Poczekaj, aż świeca do końca się wypali.
 8. Wosk i różę podaruj bogini Wenus i zakop. To sprawi, że rytuał będzie działał mocniej.

Rytuały miłosne ze świecami

Do wykonania rytuału miłosnego ze świecami potrzebne ci będą:

 • 2 czerwone lub różowe świece magiczne, proste, średniej długości
 • czerwona nitka
 • olejek różany
 • talerz
 • przedmioty do do oczyszczenia przestrzeni (zioła, kadzidełka, wachlarz).

Jak wykonać rytuał miłosny ze świecami krok po kroku?

 1. Oczyść przestrzeń wokół siebie - wywietrz pomieszczenie i okadź przy pomocy białej szałwii lub Palo Santo.
 2. Wypowiedz intencję, z jaką chcesz odprawić rytuał miłosny. Przykład: "Pragnę mieć u swojego boku mężczyznę, który odwzajemni moje uczucia, będzie mnie kochał i razem stworzymy wspaniałą relację." Pamiętaj, żeby wypowiadane intencje miały pozytywna wibrację.
 3. Stwórz obraz tego, czego pragniesz. Wyobraź sobie, że jesteś u boku wymarzonego partnera, a między wami jest gorące uczucie.
 4. Weź jedną świecę do ręki i namaść ją olejkiem różanym - tą świecą jesteś TY.
 5. Weź drugą świecę (ON) i zrób to samo.
 6. Obie świece ustaw na talerzu w taki sposób, aby stykały się ze sobą.
 7. Przewiąż świece czerwoną nitką, wypowiadając słowa: „niech zwiąże nas nić miłości”.
 8. Wzbudź w sobie ponownie intencję. Poczuj całą sobą miłość, która cię przenika. Teraz zapal obie świece, wypowiadając słowa: „Niech miłość zapłonie między mną a ……..” albo „Jestem kochana przez wspaniałego mężczyznę”.

NIE PRZEGAP: