Każdy z nas chciałby zyskać wyjątkowe wsparcie anioła, aby w nowym roku cieszyć się dostatkiem i pomyślnością losu. Na taką przychylność niebios musimy jednak zasłużyć. Pomóc nam w tym może rytuał objęcia anioła, który jest banalny w wykonaniu, a potrafi zdziałać cuda. Poświęć zatem chwilę, usiądź wygodnie i przygotuj się do skontaktowania się ze swoim aniołem stróżem, który ześle ci same dobroci. 

Anielski rytuał na sukces w nowym roku

Mało jest anielskich rytuałów, które mogą pomóc nam skontaktować się z niebiańskimi przyjaciółmi. Angelologia pokazuje jednak, że takowe istnieją i są niezastąpione - zwłaszcza na początku roku, gdy chcemy osiągnąć pomyślność losu. 

Zobacz także: 

Rytuał objęcia anioła to anielski rytuał na sukces w nowym roku, który przyniesie nam wszystko, czego pragniemy - począwszy od zdrowia, poprzez miłość, a skończywszy na sukcesie i pieniądzach. Najważniejsze jednak, aby nasze intencje były szczere, bo tylko wtedy uzyskamy wsparcie od skrzydlatych przyjaciół. 

Rytuał objęcia anioła krok po kroku

Aby wykonać rytuał objęcia anioła, musisz usiąść w cichym, spokojnym pomieszczeniu. Następnie połóż się na podłodze i zamknij oczy. Skup się na swoim oddechu i wykonaj medytację z aniołami, która pomoże ci uzyskać z nimi połączenie. 

Potem pomyśl o konkretnym stróżu, który odpowiada twojej intencji. Może być to anioł miłości, anioł od pieniędzy lub anioł zdrowia. Niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć, z pewnością znajdziesz odpowiedniego skrzydlatego przyjaciela. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Wyobraź sobie tego anioła, stojącego na łące w promieniach słońca. Podejdź do niego i się przytul. Następnie wypowiedz na głos intencję, której pragniesz. Wtedy anioł ją usłyszy i z pewnością weźmie ją pod uwagę.

Aby dopełnić rytuału, napisz list do anioła stróża, w którym podziękujesz za wszystko, co od niego dostajesz. Następnie poproś o wsparcie, wyrażając swoją intencję i pisząc, dlaczego właśnie to jest dla ciebie ważne. Jeśli masz dobre serce, a twoje pobudki są słuszne, możesz liczyć na pomoc i szczęście.