Nie od dzisiaj wiadomo, że pierścionek z czarnym oczkiem przyciągnie do ciebie pecha w październiku. Jeśli nie będziesz przestrzegała tej jednej ważnej zasady, możesz się narazić na poważne konsekwencje. Dowiedz się, jak uchronić się przed złym okiem, klątwą i innymi nieszczęściami.

Zobacz także: 

Dlaczego pierścionek z czarnym oczkiem przyciągnie do ciebie pecha w październiku?

W naszej kulturze kolor czarny nie jest dobrym omenem i najczęściej jest on kojarzony z sytuacjami, które niosą ze sobą smutek i łzy. Szczególnie niebezpieczne jest noszenie w październiku biżuterii w tym kolorze, a szczególnie pierścionka z czarnym oczkiem. Dzieje się tak, ponieważ magiczne właściwości metali silnie rezonują z kolorem czarnym. W konsekwencji to połączenie sprawia, że taka biżuteria w październiku przyciąga do nas:

 • złe oko i klątwy,
 • pecha,
 • kłopoty w związku,
 • złą energię aury,
 • problemy finansowe.

Jak się można przekonać, noszenie pierścionka z czarnym oczkiem bez wcześniejszego wykonania odpowiednich działań naraża nas na poważne trudności. Na szczęście można je bezpiecznie ominąć. 

Sprawdź:

Jak zabezpieczyć pierścionek z czarnym oczkiem przed klątwą?

Osoby, które nie wyobrażają sobie zrezygnować z biżuterii zawierającej czarne elementy, powinny wykonać odpowiedni rytuał zabezpieczający. Dzięki aktywacji odpowiednich mocy i silnych właściwości magicznych soli możemy bez obaw nosić ten rodzaj świecidełka. Poniżej znajduje się instrukcja, jak zabezpieczyć pierścionek z czarnym oczkiem przed pechem i złym okiem.

 1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii.
 2. Weź do ręki pierścionek lub inny rodzaj biżuterii i połóż na dłoni.
 3. Wypowiedz na głos lub w myślach swoją intencję. Musi być ona nakierowana na jeden problem, np. ochroni cię przed pechem, zablokuje złą energię lub ukróci problemy finansowe.
 4. Włóż biżuterię do szklanki do połowy wypełnionej solą.
 5. Zasyp solą pierścionek (lub inny rodzaj biżuterii) tak, aby nie był on widoczny.
 6. Ponowie wypowiedz intencję.
 7. Postaw szklankę z precjozami na parapecie i pozostaw na całą noc. 

Rano wyjmij pierścionek i przetrzyj go miękką ściereczką. Akt utworzenia bariery ochronnej się dokonał, a twój pierścionek (lub inny rodzaj biżuterii) nie stanowi dla ciebie żadnego niebezpieczeństwa.

Zobacz także:

Zobacz także: