Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się z początkiem każdej jesieni. Zatem rok 2021 rozpoczął się we wrześniu 2020. Część przepowiedni związanych z numerologicznym rokiem 2021 już się ziściła. Co czeka nas w kolejnych miesiącach?

Jak obliczyć numerologiczną cyfrę 2021 roku?

To bardzo proste. Wystarczy dodać do siebie wszystkie cyfry, które tworzą liczbę 2021. Czyli: 2 + 0 + 2 + 1 = 5.

Numerologiczny rok 2021. Co oznacza numerologiczna piątka?

Przede wszystkim wolność i równość. Piątka ściśle związana jest z walkami o prawa człowieka. Numerologiczny rok 2021, który zaczął się jesienią, doskonale to potwierdza. Wystarczy wspomnieć, co działo się na ulicach polskich miast pod koniec października. Wielki Strajk Kobiet to bunt przeciwko nieugiętym instytucjom, które kwestionują prawa kobiet.

Co przyniosą kolejne miesiące numerologicznego roku 2021? To może być czas dość chaotyczny, ze względu na liczne zmiany, które ciężko zaplanować. Konsekwencją mogą być nieodpowiedzialne zachowania niektórych ludzi. Eksperci od numerologii ostrzegają więc przed przeprowadzaniem rewolucji na siłę, bo może zwiastować cierpienie.

Zagrożone mogą być osoby, które nie są niezależne. Nie będą one w stanie samodzielnie myśleć i podejmować decyzji, ale stale będą podążać za tłumem.

Zobacz też:

CO PRZYNIESIE ROK 2021 POSZCZEGÓLNYM LICZBOM?

Zobacz także:

HOROSKOP CHIŃSKI 2021 - co czeka poszczególne znaki chińskiego horoskopu?

Numerologia 2021: Zmiany, zabawa i rozwój

W 2021 roku warto wykorzystać energię, której na pewno nam nie zabraknie. Numerologiczna piątka wskazuje na zabawę i kontakty towarzyskie. Reprezentuje także transformację, przełom i podróże. Z pewnością w nowym roku numerologicznym podejmiemy się wielu nowych inicjatyw i będziemy chętni przeżywać różne przygody. Tak naprawdę nie wiemy do końca, jakie niespodzianki spotkają nas w kolejnych miesiącach. Możemy jednak być pewni, że nasze życie nabierze tempa i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Numerologiczna piątka jest najbardziej żywiołowa ze wszystkich liczb: wszechstronna, entuzjastycznie nastawiona do wszystkiego, ma liczne zainteresowania i pasje. Rok 2021 z pewnością przyniesie nam wiele zwrotów akcji, a jednocześnie zmusi do podejmowania decyzji. Tylko od nas zależy, jaką drogą podążymy i dokąd dojdziemy.

Choć numerologiczna piątka to energia i zmiana, nie dajcie się zwieść i nie bądźcie jak chorągiewka na wietrze. Analizujcie i podejmujcie przemyślane decyzji, bo w tym wirze wydarzeń sporo można stracić. Pamiętajmy, by działać zbyt pochopnie.

To będzie dobry rok na podróże i przeprowadzki, zarówno te bliskie jak i dalekie. Nawet jeśli początki będą ciężkie, to efekt końcowy was zadowoli. Wiele osób poczuje chęć zmian w życiu osobistym i potrzebę rozpoczęcia wszystkiego od nowa. To dobry rok na zmiany.

Zobacz też:

CO MÓWI O TOBIE TWOJA AURA. SPRAWDŹ, JAKI KOLOR JEST W TOBIE DOMINUJĄCY?

ZNAKI ZODIAKU - ASTROLOG WYJAŚNIA JAKIE CECHY MAJĄ POSZCZEGÓLNE ZNAKI

TRENDY RANDKOWE 2021 - JAK BĘDZIEMY ROMANSOWAĆ W TYM ROKU?