Często zastanawiamy się, jakich prezentów unikać, żeby nie sprawić komuś przykrości. Okazuje się, że powinniśmy też przemyśleć, czy te upominki mogą zesłać pecha na osobę, którą nimi obdarowujemy. Szczególnie istotne jest to w przypadku ludzi, których kochamy. Jeżeli podarujemy partnerowi ten popularny upominek, możemy być pewni, że ściągniemy nieszczęście na nasz związek. Lepiej zatem nie dawaj ukochanemu tego prezentu. 

Nie dawaj ukochanemu tego prezentu

Gdy wybieramy prezent dla mężczyzny, często stawiamy na sprawdzone wybory. Koszula, spinki do mankietów oraz krawat to najpopularniejsze opcje wśród upominków dla panów. Okazuje się, że ta ostatnia jest wyjątkowo ryzykowna - zwłaszcza gdy zostaje podarowana przez wybrankę serca tego mężczyzny.

Krawat to najgorszy wybór, jeżeli chcemy podarować prezent ukochanemu. Zobaczcie, dlaczego lepiej tego nie robić. 

Zobacz także: 

Krawat na prezent - przesądy

Krawat to prezent, wokół którego zebrało się wiele przesądów. Okazuje się, że bywa wyjątkowo pechowy dla związków. Jeżeli kobieta daje swojemu ukochanemu krawat, musi liczyć się z tym, że zdusi łączące ich uczucie. Przerwie nić porozumienia i sprawi, że mężczyzna zacznie się od niej oddalać. To jednak nie wszystko.

Okazuje się, że krawat na prezent to też zły pomysł pod innymi względami. Taki upominek może bowiem symbolizować zaciskanie pętli na szyi i sprowadzić na obdarowaną osobę nieszczęście w postaci kłopotów finansowych lub nawet zdrowotnych.

Warto też przemyśleć taki upominek z bardziej prozaicznych względów. Możemy bowiem nie trafić w gust mężczyzny, któremu chcemy podarować krawat i źle dobrać go do koszul oraz garniturów, które ten posiada w szafie. 

Zobacz także:

A wam zdarzyło się kiedyś dać krawat na prezent? Lepiej więcej tego nie róbcie. 

Zobacz także: