Jak zdobyć Raka

Ujmiesz go delikatnością, skromnością, prostotą i... nieco sentymentalną opowieścią z czasów dzieciństwa, najlepiej ilustrowaną zdjęciami z rodzinnego albumu. Jeśli nie chcesz go wystraszyć, pozwól mu zrobić pierwszy krok – pamiętaj, że to wrażliwy tradycjonalista, który boi się emancypantek. Dlatego nie przesadzaj ze zbyt swobodnym strojem i z głoszeniem śmiałych poglądów. Już pierwsze spotkanie może zmienić się w rozmowę po świt. Choć prawie się nie znacie, będziesz miała wrażenie, że spotkałaś bratnią duszę. Uważaj jednak, bo Raka łatwo zagadać i choć wciąż będzie uważnie słuchał, niepostrzeżenie wycofa się, odgrodzi od ciebie murem.

Jego zalety i słabości

To doskonały powiernik, jak nikt potrafi słuchać i rozumieć. Żaden inny mężczyzna w zodiaku nie ma tak rozwiniętej intuicji, jak mężczyzna spod znaku Raka. Choć jest bardzo empatyczny, jednocześnie bywa skryty, ma wiele tajemnic. Łatwo go urazić, zamyka się wtedy w pancerzu, wycofuje rakiem. Źle reaguje na jakąkolwiek krytykę, jest przeczulony na własnym punkcie. Ma skłonność do zamartwiania się nawet wówczas, gdy wszystko idzie po jego myśli.

W jego objęciach

Jeśli jesteś dużo bardziej życiowo doświadczona, nie daj tego po sobie poznać. Pozwól Rakowi wcielić się w rolę nauczyciela, będzie wniebowzięty, a ty – usatysfakcjonowana. Kochanek spod tego znaku jest delikatny, cierpliwy i skupiony na partnerce, czerpie satysfakcję z dawania rozkoszy. Droga do celu bywa dla niego ważniejsza niż spełnienie.

Rak w rodzinie

Zobacz także:

Jest wierny – to typowy monogamista. Bywa zaborczy. Czując się bezpiecznie, najchętniej wśród najbliższych, rozkwita. Dom traktuje jak sanktuarium, pielęgnuje jego atmosferę. Rodzinne tradycje oraz więzi z bliższą i dalszą rodziną są dla niego bardzo ważne.