Magiczne rytuały potrafią zdziałać cuda w naszym życiu uczuciowym. Szczególnie dużą popularnością cieszą się te, które były znane już naszym przodkom. Dlatego warto zwrócić uwagę na rytuały Słowian. Te ludowe sposoby na przyciągnięcie miłości są banalnie proste, nie wymagają skomplikowanych produktów i... działają jak żadne inne. Ten rytuał chroni przed zdradą i kryzysem w związku. Zobaczcie, jak go wykonać.

Ten rytuał chroni przed zdradą i kryzysem w związku. Stosowali go już nasi dziadkowie

Zaufanie w związku jest niezwykle istotne. Bez niego nie da się zbudować trwałej relacji. Czasami jednak, nawet gdy komuś ufamy, w naszej głowie mogą się pojawić momenty niepewności. Warto dopomóc losowi - nawet w najbardziej udanym związku. 

Zobacz także: 

Dobrze pod tym względem sprawdzi się miłosny rytuał Słowian. Nasi pradziadowie mieli bowiem doskonały sposób na ochronę związku przed zdradą, kłótniami i kryzysami. Wykorzystywali do niego... dwie nici. Sami zobaczcie, jak działa ten rytuał. 

Rytuał Słowian na zdradę i kryzys w związku

Żeby wykonać miłosny rytuał Słowian na zdradę i kryzys w związku, potrzebujecie dwóch nici. Jedna musi pochodzić z waszego ubrania, a druga z elementu garderoby waszego ukochanego. Jeśli już je zdobędziecie, możecie przejść do wykonywania rytuału.

Obie nici należy spleść ze sobą. Gdy już będą mocno splątane, wówczas powinniście podejść do starego drzewa, które sobie upodobacie. Następnie zakopcie przy nim splątane nici, wypowiadając na głos intencję: "Aby nic nie rozerwało naszego związku". Dzięki temu żadne kryzysy i zdrady nie będą wam straszne. 

Wypróbujecie ten sposób? 

Zobacz także:

Zobacz także: