Kryzys w związku może wynikać z tak wielu rzeczy, że trudno zawrzeć to w jednym zdaniu. Jedno jest jednak niezmienne - obie strony cierpią i pragną, aby wszystko wróciło do normy. Jednym z nietypowych sposobów na walkę z problemami w relacji i wypaleniem, jest niepozorny, magiczny rytuał na kryzys w związku. Jak działa i co jest potrzebne, aby go wykonać? Spieszymy z pomocą.

Kryzys w związku - co robić?

Nadmiar obowiązków, zbyt mało czasu dla siebie, przewlekły stres, problemy natury psychicznej lub psychologicznej, niedopasowanie seksualne - to wszystko może wywołać frustrację, a w konsekwencji skutkować kryzysem w związku. Jak go pokonać, gdy zorientujemy się, że właśnie się z nim zmagamy?

Odpowiedź na to pytania nie jest prosta i zależy od wielu czynników. Najczęściej najprostszym i pozornie najmniej wymagającym rozwiązaniem jest po prostu rozmowa, a właściwie wiele rozmów, które połączone są z poświęceniem sobie wzajemnej uwagi i zainteresowania. Warto również skorzystać z pomocy terapeuty. Inną opcją są alternatywne sposoby na ratowanie związku. Możesz spróbować afirmacji, zwierzyć swoje problemy opiekującemu się tobą archaniołowi lub sięgnąć po białą magię.

Rytuał na kryzys w związku

Rytuał na kryzys w związku na kryzys w związku wykonaj najlepiej podczas punktu gwiezdnego Wenus - opiekunki życia miłosnego. Do przeprowadzenia go potrzebne będą:

  • olejek z mięty pieprzowej,
  • biała świeca,
  • igła, szpikulec lub nożyk.

Zacznij od wydrapania na świecy za pomocą ostrego narzędzia swoich oczekiwań dotyczących związku, np. "Pragnę na nowo rozkochać w sobie męża". Następnie, natrzyj świecę olejkiem miętowym od dołu do góry, postaw przed sobą i zapal. Przejdź do afirmacji. Sformułuj w myślach swoje wyobrażenia, ułóż scenariusze, które chciałabyś, aby się spełniły. Poczekaj aż świeca wypali się do końca. Możesz również dodatkowo nacierać skronie olejkiem tuż przed snem.

Powtarzaj rytuał w razie potrzeby.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Zobacz także: