Często się obrażają

Kobiety urodzone w lutym często się obrażają. Czasem nawet nie wiesz, co jest powodem takiego zachowania. Najczęściej przyczyną dąsów są nierealistyczne oczekiwania i chęć przypodobania się wszystkim. Niekiedy może tobą kierować zazdrość i tak naprawdę jesteś zła na los, a nie na konkretną osobę. Pamiętaj, że nie musisz zadowalać wszystkich, jak inne osoby nie muszą cały czas mieć na uwadze twoich marzeń. W jasny sposób komunikuj swoje oczekiwania, a wtedy inne osoby będą mogły w porę zareagować.

Koniecznie przeczytaj: 

Uwielbiają organizować komuś życie

Kobiety urodzone w lutym chcą zawsze kontrolować sytuację, a spontaniczność to ich wróg. Chętnie zajmują się planowaniem i organizowaniem życia innym, nie pytając samych zainteresowanych o zdanie. Domownicy, współpracownicy, dla świętego spokoju przymykają oko na twoje zachowanie, ale do czasu. Nikt nie lubi, kiedy ktoś organizuje mu życie od A do Z. Pohamuj zwoje zapędy, a atmosfera z pewnością się poprawi.

Nie dotrzymują słowa

Panie urodzone w lutym obiecują gruszki na wierzbie, byle tylko osiągnąć swój cel. Gdy ktoś wyświadczy im przysługę, natychmiast zapominają o swoich obietnicach. Od razu zmieniają punkt widzenia i nagle się okazuje, że to im się po prostu należało jak psu buda. Zastanów się nad swoim postępowaniem. W ten sposób zrażasz do siebie wiele osób, a kolejnym razem nikt nie nabierze się na twoje piękne słówka.

Przeczytaj, a z pewnością nie pożałujesz: 

Kłamią jak z nut

Kobiety z lutego mają bardzo wybujałą fantazję i często opowiadają historie wyssane z palca. Kłamią w żywe oczy, aby tylko komuś zaimponować lub stworzyć pozory. Niestety, szybko zapominasz, co powiedziałaś, a inni ludzie widzą, że twoje słowa mijają się z prawdą. Aby nie stracić w swoich oczach, kłamiesz dalej. Chcesz doceniana przez innych? Przyznaj się do popełnionego błędu, a wtedy na pewno zyskasz ich szacunek.

Bywają mściwe

Lutowie Wodniczki i Ryby mają mściwą naturę. Najczęściej duszą w sobie emocje i to jest przyczyną problemów. Zawsze starają się być miłe, ale w głębi duszy czują żal. Gdy czara goryczy się przeleje, będą chciały się zemścić za poniesione krzywdy. Niestety nie masz tyle odwagi, żeby powiedzieć to wprost osobie, która jest odpowiedzialna za twoje złe samopoczucie. Więc odreagowujesz na najbliższych. Przemyśl swoje zachowanie, bo  coraz więcej oso będzie cię unikać.

Zobacz także: