Zdaniem wielu ekspertów, imię ma silne powiązania z naszą osobowością. Co więcej, może wpływać na nasze zachowanie oraz sposób postrzegania świata. Nie ma zatem nic dziwnego, że osoby o tym samym imieniu mają wiele cech wspólnych. Jedną z takich cech może być optymizm i niegasnąca radość z życia. Poznaj imiona kobiet, które są zawsze uśmiechnięte. Lista może cię zaskoczyć.

Zobacz także: 

One są zawsze uśmiechnięte

Ewa

Ewa jest ciekawska i ma niesamowity apetyt na życie. Otacza się ludźmi, którzy zawsze są je przychylni i tak jak ona kochają życie. Ewa czerpie od nich dobrą energię, ale sama też ją daje. To jej sprawdzony sposób na udane i szczęśliwe życie.

Judyta

Judyta uwielbia się śmiać i zawsze znajdzie powód do radości. Ceni sobie życiowy balans i często wypoczywa na łonie natury. Wie, że jeśli zaniedba swoje potrzeby duchowe, nie tylko będzie w gorszym humorze, ale nic niej nie będzie wychodzić.  

Katarzyna

Katarzyna to urodzona optymistka, dla niej szklanka jest zawsze do połowy pełna. Nie przejmuje się na zapas, ponieważ wie, że wiele jej obaw nigdy się nie spełni. Dzięki temu, zamiast się martwić, może snuć odważne plany na przyszłość.

Marta

Marta patrzy świat przez różowe okulary, a w każdej osobie dostrzega wiele pozytywnych cech. Mimo licznych przeciwności losu nigdy się nie poddaje, bo wie, że wszystkie kłopoty są przejściowe. Dzięki temu docenia miłe momenty życie i to właśnie o nich stara się pamiętać.

Michalina

Michalina to niepoprawna marzycielka. Całę życie buja w obłokach i rozmyśla o przygodach oraz wielkich osiągnięciach. To właśnie jej marzenia, chociaż nie zawsze możliwe do spełnienia, dają jej siłę, aby mierzyć się z problemami dnia codziennego. 

Zobacz także:

Pola

Pola nie może żyć bez miłości i cały czas chodzi zakochana. Nawet jeśli jeden związek się skończył, to za chwilę ma nowego ukochanego, a uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy. Gdy ma gorszy dzień, a poprawę humoru ogląda komedie romantyczne.

Żaklina

Żaklina to żartownisia jakich mało. Zawsze jest skora do psot, a imprezy to jej żywioł. Zawsze wokół niej wiele się dzieje, co wprawia ją w doskonały, wręcz szampański nastrój. Jednak w domu Żaklina jest wyciszona i stonowana. Musi odpocząć od nadmiaru wrażeń.

Przeczytaj także: