Karty anielskie na październik 2023 r. niosą wyjątkowe przesłanie. W tym miesiącu zwróć większą uwagę na sny, ponieważ to przez nie otrzymasz ważną wiadomość.

Zobacz także:

Karty anielskie na październik 2023: Cud

Pierwsza karta anielska to: rozum i przeszłość.

Karta Cud jasno wskazuje, że nasza przeszłość była pełna magicznych wydarzeń, które ukształtowały naszą osobowość. Czasem nawet nie mamy świadomości, że otaczająca nas anielska opieka uchroniła nas od zła. Karta zachęca do podróży w głąb siebie i bliższemu zaznajomieniu się nie tylko ze sobą, ale i anielskimi opiekunami. Przekonasz się, jak często masz z nimi kontrakt, choć są niewidzialne. W końcu niebiańscy przyjaciele pomagają tylko dobrym, mądrym i sprawiedliwym ludziom.

Przeczytaj także:

Karty anielskie na październik 2023: Anioł Yelahiah

Druga karta anielska to: ciało i teraźniejszość.

Karta, której patronuje anioł Yelehiach, obdarza nas wyjątkową siłą. Siłą, która pozwoli nam walczyć z przeciwnościami świata. Dzięki niej możemy stanąć bez strachu z palącym nas problemem. Yelahiel chroni nas także przed niesprawiedliwością i fałszywymi osądami. W konsekwencji możemy dążyć do celu bez obawy, że napotkają nas poważne komplikacje. To także wskazówka, że tylko podążając ścieżką miłości i dobrych uczynków ominiemy wszelkie kłopoty. Musimy również przywiązać większą uważność do snów. To właśnie przez nie Yelahiel przekazuje nam niebiańskie przesłanie.

Zobacz także:

Sprawdź:

Karty anielskie na październik 2023: Bratnia dusza

Trzecia karta anielska to: dusza i przyszłość.

Bratnia dusza jasno wskazuje, że przyszłość będzie się wiązała z zawieraniem nowych relacji, przyjaźni, a nawet związków. To doskonała wiadomość przede wszystkim dla osób, które czują się samotne. Już w październiku pojawi się wiele okazji, by nawiązać duchowe połączenie z bratnią duszą i spędzić z nią czas. Single, które są otwarte na nowe związki i miłość powinny być w pełnej gotowości. Ktoś niezwykle wartościowy czeka tuż za rogiem. Ten anielski znak wskazuje, że nie powinniśmy nigdy tracić nadziei.