Nie ma na świecie osoby, która lubi mieć pecha. Zły los można jednak odmienić, używając do tego białej magii. Poznaj dawny i sprawdzony trik, jak złapać szczęście do starego kubka, a odmienisz swój los szybciej, niż myślisz. Pamiętaj jednak, że magia ma działanie wspomagające i nie zastąpi realnego działania, ani nie zdejmuje z ciebie odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Przeczytaj także: 

Magiczne właściwości starego kubka

Stary kubek, szczególnie ten wykonany z gliny, na niesamowite właściwości magiczne. Nie od dzisiaj wiadomo, że naczynia, a w szczególności kubki mają silne właściwości uziemiające złą energię. Niewiele jednak osób wie o tym, że wystawiony na działanie energii lunarnej kubek napełnia się pozytywną energią. W jaki sposób może ona odmienić nasz los? Otóż dobre wibracje, które znajdują się w starym, glinianym kubku:

 • wnoszą spokój do naszego życia,
 • dodają nam sił witalnych,
 • całkowicie neutralizują pecha,
 • oczyszczają naszą aurę,
 • wspierają podejmowanie dobrych decyzji.

Zobacz także: 

Jak złapać szczęście do starego kubka? Instrukcja

Złapanie szczęścia do starego kubka jest banalnie proste. Ważne jest jednak to, aby wszystko wykonać zgodnie z instrukcją, ponieważ w innym razie biała magia nie zadziała. Zanim, jednak zaczniesz łapać szczęście, koniecznie zastanów się nad swoją intencją. Zastanów się, co najbardziej cię uszczęśliwi i w jaki sposób chciałabyś to osiągnąć. Aby nie popełnić błędu, skorzystaj z dokładnej instrukcji, jak złapać szczęście do starego kubka.

 1. Oczyść swoje myśli ze złej energii.
 2. Weź do lewej ręki kubek i potrząśnij go 3 razy, aby oderwać od niego negatywną energię i uprzedzenia.
 3. Wykonaj 7 okręgów nad głową i jednocześnie wypowiadaj w myślach swoją intencję.
 4. Jak najszybciej postaw kubek po zewnętrznej stronie parapetu i pozostaw na całą noc.
 5. W tym czasie kubek będzie się napełniał energią lunarną i pozytywną energią.
 6. Rano wstań skoro świt.
 7. Weź do prawej ręki kubek, wypowiedz swoją intencję  i z góry na dół oblej się pozytywną energią.

W monecie dokonania się rytuału zmyłaś z siebie pacha i otoczyłaś się pozytywną energią. Od tej chwili w twoim życiu będzie dominowało szczęście.

Zobacz także: 

Zobacz także: