W październiku królują dwa znaki zodiaku - Waga oraz Skorpion. To jednak pierwszy z nich dominuje w tym miesiącu. Ludzie urodzeni pomiędzy 23 września a 22 października to właśnie zodiakalne Wagi. Mają oni wiele pozytywnych cech charakteru, ale są też specyficznymi partnerami. Zobaczcie, czym wyróżniają się spośród innych i jak zdobyć zodiakalną Wagę. 

Jak zdobyć zodiakalną Wagę?

Mężczyźni i kobiety spod znaku Wagi są wyjątkowymi partnerami. Mają w sobie duże pokłady cierpliwości i gdy kogoś pokochają, oddają się tej osobie w stu procentach. Są wierni, lojalni i wspierający. Nie każdemu jednak potrafią od razu zaufać. Dlatego też trzeba się natrudzić, żeby zdobyć ich serce.

Zobacz także: 

Każdej Wadze zaimponujemy przede wszystkim intelektem. Choć osoba o tym znaku zodiaku posiada romantyczną duszę, na nic zdadzą się czułe słówka, jeżeli nie będziemy w stanie wykazać się mądrością i błyskotliwością. Bardzo liczy się dla niej także to, jak spędzamy czas wolny. Warto znaleźć wspólne zainteresowania z Wagą - dzięki temu będzie nam łatwiej wkupić się w jej łaski. 

Pod żadnym pozorem nie należy próbować zmieniać Wagi. Choć ona sama może chcieć w jakiś sposób się do nas dopasować, nie powinniśmy na nią wpływać. Ceni sobie bowiem wolność i niezależność. Gdy poczuje, że ktoś na siłę ingeruje w jej wygląd lub zachowanie, zacznie się wycofywać i po prostu od nas ucieknie. 

Waga jest wrażliwa na sztukę. Lubi patrzeć na wszystko, co piękne. Dlatego na randkę warto zaprosić ją do galerii, muzeum czy teatru. Dobrze sprawdzi się też opcja na łonie natury. Pamiętajcie, żeby kupić kwiaty - najlepiej zróżnicowane kolorystycznie, które będą cieszyć oko. 

Waga - 5 cech partnera o tym znaku zodiaku

Gdy już umówicie się na randkę z Wagą i zaczniecie myśleć o niej poważnie, koniecznie sprawdźcie, jakim jest partnerem. Jest to bowiem znak zodiaku, który łatwo spłoszyć. Dość szybko potrafi zakończyć związek, jeśli poczuje się tłamszony. 

Zobacz także:

Oto cechy partnerów spod znaku Wagi:

  1. Są oddani drugiej połówce.
  2. Nie boją się mówić o uczuciach. 
  3. Chętnie idą na kompromis i nie lubią długo się kłócić. 
  4. Potrafią dostosować się do każdej sytuacji i towarzystwa. 
  5. Są "przyklejeni" do partnera i nie lubią, gdy zostawia ich samych. 

Waga - dopasowanie w związku. Jaki znak zodiaku do niej pasuje? 

Jak zatem widzicie, choć Waga potrafi być dobrym partnerem, czasami jest też uciążliwa. Dlatego nie każdy będzie w stanie być z nią w związku. 

Znaki zodiaku, które są najlepiej dopasowane do Wagi, to:

  • Baran,
  • Bliźnięta,
  • Wodnik.

Zobacz także: