Śmierć bliskiej osoby często przychodzi nagle i bywa dla nas bardzo bolesna. Z reguły brakuje nam tego człowieka i może się zdarzyć, że będziemy potrzebować jego rady. Wtedy zastanawiamy się, jak nawiązać kontakt ze zmarłą osobą. Okazuje się, że mamy taką możliwość, bowiem może nam w tym pomóc... lustro. Zobacz, jak wykonać lustrzany rytuał na kontakt ze zmarłą osobą. 

Jak nawiązać kontakt ze zmarłą osobą? Pomoże ci w tym lustro

Czujesz się zagubiony w życiu i nie wiesz, jaką decyzję powinieneś podjąć? Być może jeszcze jakiś czas temu mogłeś liczyć na radę osoby, która już nie żyje... Wciąż masz możliwość, żeby poczuć jej wsparcie.

Zobacz także: 

Okazuje się, że niepozorny przedmiot, jakim jest lustro, może nam pomóc nawiązać kontakt z bliskim zmarłym. I choć nie jesteśmy w stanie ściągnąć go do siebie na zawsze, bo takie rzeczy nie są możliwe, z pewnością uda nam się utwierdzić w przekonaniu, czy postępujemy słusznie, czy może lepiej odpuścić. 

Zobaczcie, jak wykonać ten rytuał lustrzany krok po kroku. 

Rytuał lustrzany na kontakt ze zmarłą osobą

Przed wykonaniem jakiegokolwiek rytuału lustrzanego należy przygotować do niego zwierciadło. Na początku zatem koniecznie poświęćcie lustro czterem żywiołom. Odpalcie kadzidło i postawcie je obok ramy. Następnie skropcie szkło wodą i posypcie solą. Na końcu przejedźcie ogniem po tafli lustra.

Gdy zwierciadło będzie gotowe, możecie przejść do rytuału. Należy go wykonać skoro świt lub o zmierzchu. Usiądź w pomieszczeniu, w którym będziesz miał ciszę i spokój. Następnie postaw lustro naprzeciwko siebie i zacznij się w nie wpatrywać. Gdy już dokładnie przyjrzysz się odbiciu swoich oczu, zamknij je. Zacznij głęboko oddychać i wizualizować sobie zmarłą osobę, z którą chcesz się skontaktować.

Zobacz także:

Wypowiedz na głos pytanie, na które oczekujesz odpowiedzi. W tym samym czasie otwórz oczy i wyobraź sobie, że twarz, którą widziałeś w myślach, widnieje przed tobą. Jeżeli mocno w to uwierzysz, usłyszysz odpowiedź "tak" lub "nie". Pamiętaj jednak, że twoje pytanie musi być tak sformułowane, żeby dało się na nie odpowiedzieć właśnie w ten sposób. 

Zobacz także: