Horoskop tygodniowy 26.02-03.03.2024 niesie ze sobą indywidualne wizje przyszłości dla wszystkich znaków zodiaku. Lew powinien zadbać o swoje samopoczucie, Strzelec będzie zmuszony do zmierzenia się z demonami przeszłości, a Koziorożec otrzyma liczne komplementy. Sprawdź, co czeka cię w najbliższych dniach.

Baran (21.03-19.04)

Baran w tym okresie będzie chodził z głową w chmurach. Jego myśli teraz zaczną krążyć wokół marzeń i przeszłości, przez co problemem okaże się skupienie na pracy. Pod koniec tygodnia jednak ten znak zodiaku zostanie brutalnie sprowadzony na ziemię.

Byk (20.04-20.05)

Byk w tym tygodniu rozczaruje się najbliższą osobą. Postąpi ona wbrew jego zasadom moralnym i w jego głowie pojawi się zagwozdka. Nie będzie wiedział, czy powinien w tym momencie jakoś zareagować, czy pozwolić temu komuś robić co chce.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta to życzliwy znak zodiaku. Jeśli ktoś z jego bliskich potrzebuje wsparcia lub wskazówek, ten znak zodiaku chętnie je daje. Jednak czasem jego „dobre rady” są bardzo subiektywne, przez co nie do końca zdają się adekwatne dla ogółu.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Rak nie będzie się w tym tygodniu czuł najlepiej z powodu różnych sytuacji w jego otoczeniu. Postanowi pożalić się na to przyjaciołom i nakreślić to, co się dzieje, jednak dla nich okaże się to kompletnie niezrozumiałe i nie uda im się go wesprzeć.

Lew (23.07-22.08)

Lew w tym tygodniu powinien zadbać o swoje samopoczucie. Często ostatnio zdarza mu się za bardzo przejmować się cudzym zdaniem i staje się zależny od innych. Czas zacząć znajdować walidację w samym sobie i na niej się skupić.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna podczas tego tygodnia poczuje się zniesmaczona czyimś zachowaniem. Ten ktoś zacznie się bowiem zachowywać nie w porządku względem niej, źle ją traktując, przez co ten znak zodiaku zniechęci się do dalszych kontaktów z nim.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga w najbliższych dniach odkryje, że ktoś ukrywał przed nią przykrą prawdę. Robił to, bo bardzo obawiał się jej reakcji i tego, że go nie zrozumie. Zamiast pochopnie reagować nerwowo, ten znak zodiaku powinien wykazać się wyrozumiałością.

Skorpion (23.10-21.11)

Wszystkie plany Skorpiona na ten tydzień się spełnią. To, co założył na ten okres, okaże się iść po jego myśli i dzięki temu utwierdzi się on w tym, że warto dokładnie planować dni, w związku z czym postanowi ponownie zrobić to na najbliższy czas.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w tym tygodniu zostanie zmuszony do zmierzenia się ze swoją przeszłością. Do tej pory nie pozwolił jej odejść w zapomnienie, przez co podświadomie wpływa ona na jego codzienność. Pora nauczyć się w końcu zamykać stare rozdziały.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

W trakcie tego tygodnia Koziorożec otrzyma wiele komplementów zarówno od bliskich, jak i nie do końca znanych mu osób. Zrobi mu się bardzo miło i poprawi mu to humor na kolejne dni. Poczuje się pewniejszy siebie i znacznie bardziej wartościowy.

Wodnik (20.01-18.02)

W tym tygodniu okaże się, że ktoś podjął decyzję, która dotyczy też Wodnika, bez jego wiedzy. Poczuje się on bardzo rozczarowany, a jego zaufanie do tej osoby stanie pod znakiem zapytania. Niesprawiedliwym jest decydowanie o kimś bez konsultacji z nim.

Ryby (19.02-20.03)

Podczas tego tygodnia zajdzie sytuacja, w której Ryby zostaną zmuszone do opuszczenia swojej strefy komfortu. Będzie ona bowiem wymagała postępowania i decyzji, które okażą się nie do końca zgodne z sumieniem tego znaku zodiaku.