W weekend wszyscy marzymy o odpoczynku i miłych chwilach. Niestety nie dla każdego los jest łaskawy, o czym przekonają się 3 znaki zodiaku. Horoskop na weekend 8-10 grudnia 2023 roku pokazuje bowiem, że te 3 znaki zodiaku będą miały pecha i zmierzą się z konsekwencjami swoich czynów - nawet jeśli nie były one złe. Sam zobacz, co dokładnie się wydarzy i czy przypadkiem nie znalazłeś się na tej liście. 

Horoskop na weekend 8-10 grudnia 2023

Czasami dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Niekiedy los stawia na naszej drodze przeszkody nie do pokonania. Właśnie z takimi sytuacjami w ten weekend będą musiały zmierzyć się 3 znaki zodiaku. 

Zobacz także: 

Kto będzie miał pecha w weekend? Te 3 znaki zodiaku muszą uważać:

  • Baran, 
  • Bliźnięta,
  • Ryby. 

Baran, Bliźnięta i Ryby - te znaki zodiaku będą miały pecha w weekend

Baran będzie miał sporo na głowie i zupełnie nie będzie mógł pozwolić sobie na odpoczynek. Przez to zacznie się frustrować i może wyżywać się na innych. Zamiast zatem spędzić miły weekend w ich towarzystwie, doprowadzi jedynie do konfliktów, które później trudno będzie zażegnać. I będzie musiał zmierzyć się z ich konsekwencjami.

Bliźnięta jeszcze przed weekendem będą musiały stawić czoła komuś, kto nie życzy im dobrze, a potem poważnie to "odchorują". Cały weekend będą siedzieć i analizować, czy postąpiły słusznie. W dodatku pogrążą się w wyrzutach sumienia, które i tak już im nic nie dadzą, tylko sprawią, że nie będą umiały naładować się pozytywną energią. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Ryby zaczną płakać nad rozlanym mlekiem. Choć mogły uniknąć pewnych sytuacji, teraz już jest za późno. Mówi się, że "mądry Polak po szkodzie" i w przypadku Ryb właśnie tak będzie. Analizowanie swoich czynów, jeśli nie mamy już na nie wpływu, nie ma jednak sensu. Ryby zapewne w końcu się o tym przekonają, ale już w kolejnym tygodniu.