Nadchodzi weekend, w związku z czym wszyscy mamy nadzieję na przyjemny czas i błogi relaks. Niestety nie każdemu będzie to dane. Horoskop na weekend 15-17 września 2023 roku wyraźnie pokazuje bowiem, że 3 znaki zodiaku dopadnie negatywna energia, która dość mocno da im w kość. Los z pewnością nie będzie dla nich łaskawy, więc powinny zachować czujność. 

Horoskop na weekend 15-17 września 2023

W ten weekend wciąż będziemy odczuwać energię nowiu Księżyca w Pannie. A ten jest szczególnie uciążliwy dla 3 znaków zodiaku. Trzeba jednak przyznać, że same sobie nie pomogą i będą musiały zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów.

Pechowe znaki zodiaku, które muszą uważać w ten weekend, to:

  • Baran, 
  • Waga, 
  • Wodnik.

Zobacz także: 

Baran, Waga, Wodnik - te znaki zodiaku dopadnie negatywna energia

Baran będzie musiał wypić piwo, którego nawarzył. Buntowanie się i wzbranianie przed wpływami innych doprowadziło bowiem do karczemnej awantury i teraz musi naprawiać skutki swojego postępowania. Powinien posypać głowę popiołem i przyznać, że był przewrażliwiony, bo inaczej nie uda mu się tego wyjaśnić i poprawić niektórych relacji.

Waga będzie przygnębiona energią, która zacznie ją przytłaczać. Wszyscy wokół będą nią tryskać, za to Waga zupełnie nie będzie miała na to ochoty. Jeżeli się nie przemoże, zamknie się w swojej skorupie i zupełnie odizoluje od innych, co tylko sprawi, że poczuje się gorzej. Czasami szczęściu trzeba pomóc, bo nic nie przychodzi samo.

Wodnik znów pokaże swoje prawdziwe oblicze. Zacznie patrzeć przede wszystkim na siebie, co nie sprzyja jego relacjom. Musi uważać, bo jeżeli posunie się za daleko, z pewnością utraci wszystko, na czym mu zależy. A los nie sprzyja teraz jego posunięciom, więc jest zdany sam na siebie i własne zahamowania. Pytanie, czy mu się to uda. 

Zobacz także:

Zobacz także: