Horoskop na środę 22 listopada 2023 roku pokazuje, jak poszczególne znaki zodiaku spędzą ten dzień. Nie dla wszystkich będzie on łatwy. Baran zwątpi w swoje cele życiowe, Byk będzie musiał zmierzyć się z przeciwnościami losu, a Koziorożec całkowicie pożałuje tego, czego nie udało mu się osiągnąć. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co dla ciebie szykują gwiazdy. 

Baran (21.03-19.04)

Baran zwątpi dziś w cel, który postawił sobie w życiu. Przez to nie doceni tego, co daje mu los i może stać się nieprzyjemny dla ludzi w swoim otoczeniu. Powinien zmienić podejście i widzieć więcej pozytywów. Okazanie wdzięczności zapewni mu sprzymierzeńców. 

Byk (20.04-20.05)

Byk zderzy się dziś ze ścianą - w metaforycznym ujęciu. Wszystko będzie mu przychodziło z wielkim trudem i wielu rzeczy nie będzie w stanie zrealizować. Musi nastawić się na to, że to dopiero początek problemów. Najbliższy czas będzie dla niego dość trudny. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta w końcu odetchną. Przestaną tłumaczyć się za kogoś, kto już dawno nie jest w ich życiu i okazał się wielkim błędem. Niestety nie wszyscy potrafią to zrozumieć, co miało swoje skutki. Teraz jednak uda im się raz na dobre zakończyć sprawę i odciąć się od toksycznej osoby. 

Rak (21.06-22.07)

Rak może mieć dziś trudniejszy czas ze względu na szarugę za oknem. Wszystkim udziela się jesienny nastrój, a on będzie na to wyjątkowo podatny. Na szczęście to nie potrwa długo. Rak uświadomi sobie, że warto coś z tym zrobić, a nic nie jest tak skuteczne, jak myśl o świętach.

Lew (23.07-22.08)

Lew nieustannie będzie miał sporo energii. Bliscy będą go wspierać, a on sam poczuje, że w końcu jest na dobrej drodze w swoim życiu. Powinien to wykorzystać i zrobić wszystko, aby się wykazać przed kimś ważnym. To w najbliższym czasie z pewnością zaowocuje. 

Panna (23.08-22.09)

Panna rzuci się w pogoń za sprawami materialnymi. Dziś będzie czuła misję, ale szybko może się wypalić. Jeśli tego nie chce, powinna umiejętnie łączyć sprawy zawodowe z prywatnymi. Tylko wtedy uda jej się zamknąć wszystkie sprawy bez większych kłopotów. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga poczuje dziś błogi spokój. Nikt nie będzie od niej niczego wymagał i będzie mogła robić tylko to, na co ma ochotę. To wydaje się niepojęte w środku tygodnia, ale sumienna Waga już spełniła swoje obowiązki i teraz może pozwolić sobie na błogi relaks oraz drobne przyjemności. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion musi dziś usunąć się w cień. Ktoś inny będzie bowiem ważniejszy i wychodząc przed szereg, przyćmi tę osobę, tym samym wpływając na swoje relacje z nią. Lepiej nie robić sobie wrogów w tak banalny sposób i wstrzymać się z brylowaniem w towarzystwie. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec poczuje dziś wiatr w żaglach. Z optymizmem spojrzy w przyszłość - zwłaszcza najbliższą, która maluje się w kolorowych barwach. Dzięki temu nic nie będzie w stanie wytrącić go z równowagi. Doskonale wie bowiem, że czeka go wiele wrażeń i niespodzianek. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec zda sobie sprawę, że na dobre zaprzepaścił szansę, jaką dał mu los. Tym samym nie jest już w stanie tego odwrócić i bardzo pożałuje. W dodatku jesienna aura i nadchodzące święta tylko jeszcze bardziej go podminują. Musi znaleźć sobie jakieś zajęcie, aby nie myśleć.  

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik otrzyma dziś dobrą wiadomość, na którą długo czekał. Dzięki temu niemal od rana będzie w doskonałym humorze, a ta sielanka może potrwać nawet do końca roku - w zależności od tego, jakie decyzje podejmie. Nie ma sensu długo analizować, tylko warto posłuchać intuicji. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby uspokoją się po ostatnich mocno emocjonujących dniach. W końcu będą mogły się zrelaksować i oderwać umysł od rzeczywistości. Mogą liczyć na przychylność losu, który zadba o ich komfort oraz bezpieczeństwo, gdy nie będą skupiać się na niczym istotnym. 

Zobacz także: