Horoskop na środę 20 września 2023 roku podpowie ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym dniu. Lew i Panna muszą bardziej uważać na swoje czyny i słowa, natomiast Ryby wreszcie przejrzą na oczy. Koziorożec otrzyma szokujące wieści, a Waga będzie musiała naprawiać błędy innych. A co czeka ciebie? Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. 

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w codziennym pośpiechu może zgubić coś cennego. Drobiazgi zaczną wyprowadzać go z równowagi, a każdy uszczypliwy komentarz doda kolejne powody do wybuchów. Trzymaj jednak nerwy na wodzy, ponieważ inaczej wpadniesz w wielkie kłopoty. 

Byk (20.04 – 20.05)

Byk może dzisiaj nieco się rozluźnić. Ostatnio wszystko wykonywał na czas i bez skazy, dlatego i współpracownicy, i rodzina spojrzą na niego łaskawszym okiem. Nie trać całkowicie czujności, by nie przeoczyć czegoś ważnego. Ktoś może cię obgadywać.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta podjęły ostatnio ważną decyzję w sprawach zawodowych. Trzymaj się ustalonego planu i nie rezygnuj pod wpływem emocji. Wszystko zależy teraz od tego, czy potrafisz być konsekwentny, czy zmieniasz zdanie jak chorągiewka na wietrze. 

Rak (21.06 – 22.07)

Rak zechce złapać kilka srok za ogon. Nie zawsze trzeba kuć, póki żelazo gorące. Twój entuzjazm do działania może być dla kogoś przytłaczający. Opracuj taki plan, który uwzględnia krok po kroku dążenie do celu, bez zadeptywania innych. Popracuj nad cierpliwością.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew powinien bardzo uważać na to, co mówi. Niefortunnie sformułowane słowa nie tylko mogą urazić kogoś do żywego, ale także odbić się na tobie. Nie każdy zechce wysłuchać tłumaczeń i przeprosin, dlatego lepiej powiedzieć za mało, niż za dużo.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna stąpa po cienkim lodzie. Uczucia ostatnio mogły wziąć nad tobą górę, dlatego pilnuj się, by nie chodzić z głową w chmurach. Wystarczy jeden krok w złym kierunku, by sprowadzić na siebie spore kłopoty. Uważaj na dwuznaczne propozycje i ryzykowne flirty.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga odkryje, że ktoś w jej otoczeniu popełnia wielki błąd. Musisz mocno rozważyć, czy powinnaś zwrócić uwagę tej osobie, czy od razu wziąć się do naprawy całej sytuacji. Tak czy inaczej, pomyłka wpłynie też na twoje życie, więc neutralne podejście nie wchodzi w grę.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion znajdzie się w sytuacji, w której będzie musiał wyznać swoje uczucia. Emocje, które odczuwasz, są widoczne dla innych, dlatego opowiedz o nich przyjacielowi, inaczej może skończyć się większym wybuchem. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na deklaracje, zacznij planować szczerą rozmowę krok po kroku.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec powinien zacząć bardziej na siebie uważać. Nie zaszkodzi częstsze rozglądanie się na ulicy, upewnianie się o zawiązanych sznurówkach czy dodatkowe spojrzenie w lustrze o poranku. Rozkojarzenie może sprawić, że staniesz się tematem do żartów.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec zostanie zaskoczony informacją o sobie samym. Ktoś zdecyduje się wyznać ci coś istotnego, co mocno ciebie dotyczy. Nie reaguj pochopnie i rozważ sytuację chociaż przez chwilę. Następnie wszystko dokładnie wyjaśnij, nie pozostawiając niedopowiedzeń.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik może dzisiaj stracić ważną część swojego życia. Trzeba będzie pożegnać pewien temat i zapomnieć o włożonym w niego wysiłku. Nie odkładaj tego na później. Koniec jednej drogi może prowadzić do rozpoczęcia czegoś zupełnie nowego.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby przejrzą na oczy w sprawie kogoś ze swojego otoczenia. Jeśli dały się zwieść czyimś pięknym słówkom, wkrótce nieczyste intencje wyjdą na jaw. Nie daj się ugłaskać i nie ignoruj sprawy. Zrób awanturę, tupnij nogą i nie pozwól się więcej oszukiwać. Czyny sprawią teraz więcej, niż słowa.

Sprawdź też: