Horoskop na sobotę 2 grudnia 2023 roku wyraźnie pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na przyjemny dzień. Baran wciąż będzie zazdrośnikiem, Waga spróbuje poradzić sobie z targającymi nią wyrzutami sumienia, a Skorpion podda się negatywnemu myśleniu. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co cię dziś czeka. 

Baran (21.03-19.04)

Baran nadal będzie czuł ukłucie zazdrości i zupełnie nie będzie w stanie go zwalczyć. Przez to cały dzień będzie dla niego stracony. Zamknie się w sobie, a jeżeli ktoś będzie coś od niego chciał, może stać się nieprzyjemny, ma bowiem tendencję do wyżywania się na innych.

Byk (20.04-20.05)

Byk może pozwolić sobie na błogi relaks. Wszechświat da mu szansę na odpoczynek i zdecydowanie na to zasłużył swoimi ostatnimi osiągnięciami. W kolejnym tygodniu los da mu nieco odetchnąć, ale nadal będzie miał sporo obowiązków, więc warto, aby naładował baterie. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą zachwycone tym, co je dziś spotka. Czeka je sporo przygód i atrakcji. Warto, aby w pełni to wykorzystały i naładowały się pozytywną energią na cały nadchodzący tydzień. Choć mogą być nieco zmęczone po tym weekendzie, z pewnością będą usatysfakcjonowane. 

Rak (21.06-22.07)

Rak będzie dziś aktywny, ale wyłącznie z własnego wyboru. Chętnie spędzi czas w ciekawy sposób i nauczy się całkiem nowych rzeczy, które później mogą mu się przydać w życiu. Warto, aby podzielił się tymi umiejętnościami z innymi, którzy mogą podzielać jego pasje. 

Lew (23.07-22.08)

Lew będzie podekscytowany. Skupi się już na odczuwaniu świątecznej atmosfery i tym samym naładuje się pozytywną energią na cały miesiąc. Warto, aby w pełni wykorzystał to, co daje mu los i spróbował czerpać jak największą radość z przygód, które go dziś czekają. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie korzystać z przygód, jakie postawi przed nią los. Z pewnością będzie to niezwykle jakościowy weekend, który znacząco odmieni jej życie. Nie powinna jednak wybiegać przed szereg, tylko dać sprawom przyjąć własny obrót, a wszystko ułoży się po jej myśli. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie miała solidne wyrzuty sumienia i powinna zrobić wszystko, aby się ich pozbyć. Najskuteczniejszą metodą będzie przyznanie się do błędu i szczere przeprosiny. W ten sposób Waga znów zyska sprzymierzeńca, który jest dla niej niezwykle istotny. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie zbyt wiele analizował, co aktualnie mu nie służy. Podda się negatywnemu myśleniu i zacznie wyolbrzymiać pewne sprawy, przez co może wdać się w konflikt z kimś dla siebie ważnym. Lepiej, żeby nie postępował pochopnie i wstrzymał się z ocenianiem innych. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie w rewelacyjnym nastroju. Choć może czuć się nieco przemęczony, zamierza korzystać ze wszystkich darów, jakie daje mu los. Dzięki temu przeżyje niezwykłe przygody i zapisze w swojej pamięci wiele pięknych wspomnień, do których będzie mógł wracać. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec poukłada sobie wszystko w głowie i zda sobie sprawę, że czas ruszyć naprzód. Choć może nie wszystko potoczyło się tak, jakby tego chciał, warto, aby odciął od siebie przeszłość grubą kreską i spojrzał w przyszłość przez różowe okulary. To ułatwi mu życie. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie zachwycony tym, co dzieje się wokół niego. Będzie czerpał z życia jak najwięcej i cieszył się tym, co udaje mu się doświadczać. Warto, aby wykorzystał ten czas w stu procentach i tym samym naładował baterie na kolejne tygodnie pełne przygód. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą spokojnie i radosne. Wszystko w ich życiu będzie się układać, dzięki czemu w tę sobotę mogą pozwolić sobie na błogi relaks. Warto też, aby odpowiednio przygotowały się do nadchodzących wielkimi krokami planów. Czeka ją wspaniały czas. 

Zobacz także: