Horoskop na sobotę 16 września 2023 roku pokazuje, że nie dla wszystkich znaków zodiaku będzie to przyjemny dzień. Baran musi przestać się buntować, bo może wiele stracić, a Lew poniesie gorzkie konsekwencje swoich czynów. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, jak ty spędzisz ten dzień. 

Baran (21.03-19.04)

Baran musi przestać się buntować, bo jego zbyt wysoki poziom asertywności zakończy się karczemną awanturą. Tym samym w relacji, która jest dla niego bardzo ważna, nadejdą ciche dni. Potem trudno będzie to naprawić, więc lepiej zapobiec tej sytuacji. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk powinien sobie pozwolić na odpoczynek. Ostatnie dni były dla niego bardzo aktywne, w związku z czym musi się zregenerować. Inaczej w przyszłym tygodniu poczuje się wypalony i wszystko, co osiągnął, zda się na marne. Lepiej naładować baterie. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta poczują, że mogą dać z siebie jeszcze więcej. Zwłaszcza że mają głowę pełną pomysłów. Powinny to wykorzystać i sprawić tym samym, że sobota będzie pełna atrakcji zarówno dla nich, jak i dla ich bliskich. Dzięki temu znów poczują się docenione. 

Rak (21.06-22.07)

Rak powinien skupić się na sobie i sprawiać sobie drobne przyjemności. Warto, aby też poświęcił chwilę swoim myślom. Dzięki temu uświadomi sobie, czego najbardziej w tym momencie potrzebuje i w kolejnych dniach będzie mógł dążyć do realizacji planów. 

Lew (23.07-22.08)

Lew musi się dziś pozbierać. Powinien nabrać sił, aby wypić piwo, którego nawarzył. Tylko w ten sposób jest w stanie stawić czoła okrutnej rzeczywistości i po raz kolejny pokazać, że jest w stanie wszystko udźwignąć i naprawić, jeśli tego chce. 

Panna (23.08-22.09)

Panna zasłużyła na relaks, ale najlepiej zrobi jej dziś aktywny odpoczynek. Chętnie spotka się z przyjaciółmi i pozwoli sobie na drobne szaleństwa, bo energia nadal ją rozpiera. To właśnie ten dzień sprawi, że w kolejnym tygodniu też będzie patrzeć na świat przez różowe okulary. 

Zobacz także: