Horoskop na poniedziałek 2 października 2023 r. zapowiada, co wydarzy się w nadchodzącym dniu. Po zawirowaniach związanych z energią pełni Księżyca w Baranie wreszcie nadejdzie chwila wytchnienia. Większość znaków zodiaku skieruje się ku pracy oraz realizacji swoich celów. Czy wszyscy z powodzeniem rozpoczną nowy tydzień? Sprawdź, co mówi na ten temat horoskop na poniedziałek dla twojego znaku zodiaku.

Baran (21.03 – 19.04)

Baran wpadnie na genialny pomysł, który przyniesie mu poklask w sferze zawodowej. Warto skupić się na rozwijaniu tej tematyki oraz korzystaniu z pomocy współpracowników. Baran najwięcej zyska, jeśli podzieli się swoimi myślami z otoczeniem. W ten sposób zbuduje dobrą drużynę.

Byk (20.04 – 20.05)

Byk powinien dziś więcej uwagi skierować w kierunku rodziny. Bliscy będą potrzebować jego czasu i pomocy. Jeśli Byk teraz zaniedba kontakty z rodziną, już wkrótce może to poskutkować nagromadzeniem się problemów. Lepiej teraz poruszyć najważniejsze tematy, niż potem gasić największe pożary na szybko.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta będą musiały pogodzić się z porażką. Jeden z ich pomysłów okaże się wielką klapą, która zabrała tylko czas i uwagę innym. Tym razem nie uda się szukanie winnych ani wymówek. Im szybciej Bliźnięta przyznają się do błędu, tym lepiej dla nich.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak może potrzebować dzisiaj więcej motywacji i inspiracji do działania, niż zwykle. Dzień będzie mu się dłużył, a praca zda się ciągnąć w nieskończoność. Ten znak zodiaku powinien znaleźć sposób na uatrakcyjnienie swoich zdań, inaczej szybko wpadnie w rutynę i straci radość. 

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew zacznie dzień w pośpiechu i roztargnieniu. To może przynieść kilka problemów, które wyjadą na jaw dopiero w połowie poniedziałku. Lew będzie musiał zająć się wszystkim na raz, a to zupełnie odbierze mu wolne popołudnie. Dopiero wieczorem uda się nieco odpocząć.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna będzie musiała zmierzyć się z obecnością osoby, która zaprzecza wszelkim jej przekonaniom. Najważniejsze to zachować klasę i nie dać się sprowokować. Panna zupełnie nie radzi sobie w obliczu otwartego konfliktu, dlatego nie wolno jej do niego dopuścić.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga zostanie postawiona w sytuacji, gdzie będzie musiała wybrać stronę. Nawet jeśli żadna z grup nie będzie jej odpowiadać, wyboru trzeba dokonać i to jak najszybciej. Waga powinna skierować się tam, gdzie poczuje się na silnej pozycji. W jej sferze zawodowej nadchodzą pewne zawirowania.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion postawi dzisiaj wszystko na jedną kartę i uda mu się sporo wygrać. Taka sytuacja nie tylko sprzyja mu w sprawach finansowych, ale niemal w każdym obszarze życia. Dodatkowo wskazana jest dzisiaj szczerość i otwartość w kontaktach społecznych.

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec spotka dzisiaj osobę, która rozbudzi w nim całkiem nowe uczucia. Samotne Strzelce mogą w tej relacji odnaleźć to, czego od dawna poszukiwały. Pozostali powinni zatrzymać się na stopie przyjacielskiej i docenić powstałą nić porozumienia. Przyjaciół nigdy za wiele.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec wpadnie w wir pracy i nawet nie odczuje upływającego czasu. Dopiero zapadający zmierzch uświadomi mu, że przetrwał poniedziałek. Jego głowę zajmować będą ambitne plany i pomysły. Warto jednak oczyścić myśli, wybierając się na krótki spacer.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik odczuje potrzebę wyrzucenia z siebie emocji, które w nim buzują. Dobrze byłoby skierować się w tej sprawie do przyjaciela, inaczej Wodnik może wygadać się nawet przypadkowej osobie. Warto unikać tego za wszelką cenę, aby potem nie żałować. 

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby będą mieć dzisiaj pretensje do całego świata. Umknie im sprzed nosa dobra okazja, która długo się nie powtórzy. Zamiast powiedzieć sobie "trudno" i iść dalej, Ryby będą rozpamiętywać to zdarzenie bez końca. Nie wpłynie to dobrze na kontakty z otoczeniem, a Ryby szybko poczują się samotne.

Sprawdź też: