Pełnia Księżyca w lutym 2023 roku będzie miała miejsce pod znakiem Lwa. "Śnieżny Księżyc", bo taką nosi nazwę, ukaże się na niebie 5 lutego wieczorem i będzie miał na nas silny wpływ. Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie w lutym 2023 roku pokazuje, jak będzie oddziaływać na każdy znak zodiaku. Bliźnięta szczególnie powinny mieć się na baczności. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie odważny i za wszelką cenę zamierza bronić swojego zdania. Przez to jednak może stać się opryskliwy w dyskusjach z innymi ludźmi. Warto bronić swojego zdania, ale niekoniecznie za wszelką cenę. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk dzięki pełni będzie miał ogromne pokłady energii. Powinien to wykorzystać do osiągnięcia upragnionych celów. To dobry moment, żeby odważnie iść po swoje i nie bać się podejmować ryzyka. Dzięki temu obierze właściwy kierunek w życiu. 

Bliźnięta (21.06-20.06)

Bliźnięta muszą uważać, ponieważ zamkną się dziś w sobie i będą dusić wszystkie emocje. Pełnia natomiast zacznie potęgować te negatywne. Dlatego powinny poprosić o wsparcie przyjaciół, bo trudno będzie im przetrwać w pojedynkę. 

Rak (21.06-22.07)

Rak nie będzie umiał znaleźć sobie miejsca. Cały czas coś będzie mu przeszkadzać i go denerwować. Powinien jednak mówić o tym otwarcie, bo gdy zacznie dusić wszystko w sobie, może w pewnym momencie wybuchnąć i zacznie mieć wyrzuty sumienia. 

Lew (23.07-22.08)

Lew poczuje wiatr w żaglach. "Śnieżny Księżyc" doda mu bowiem sporo energii. Zacznie snuć ciekawe plany, rozpocznie ich realizację i zadba też o swoją kondycję. To doskonały moment, żeby zbudować pewność siebie i pokazać, kto jest królem zwierząt. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie miała sporo energii, którą zamierza spożytkować najlepiej, jak potrafi. To doskonały czas na stworzenie planu działania i przygotowanie gruntu pod jego realizację. Panna doskonale wie, co zrobić, żeby osiągnąć sukces. 

Waga (23.09-22.10)

Waga pozwoli sobie na szaleństwa, ale nie powinna postępować pochopnie. Tylko zachowanie racjonalnego umysłu jest w stanie sprawić, że nie podda się negatywnym wpływom pełni i wszystko, co zaplanuje, się poukłada. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion powinien uważać na to, o czym rozmawia z ludźmi. Nie o wszystkim warto bowiem od razu opowiadać. Gdy odkryje zbyt wiele kart, może potem tego żałować, a pełnia będzie go do tego kusić. Powinien jednak zachować swoją racjonalność. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec nie będzie miał na nic sił. Choć wiele sobie zaplanował, gwiazdy nie sprzyjają mu w osiągnięciu celów. Powinien przeczekać pełnię, bo nie ma energii do walki z jej wpływami. Gdy "Śnieżny Księżyc" zniknie, wszystko się poukłada. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec zmierzy się teraz z krytyką, co będzie szczególnie trudne, bo pełnia spotęguje negatywne uczucia. On jednak wie, że złe słowa na jego temat są kierowane zawiścią, więc nie powinien się nimi przejmować, tylko odważnie iść po swoje. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik nie będzie umiał skupić się na tym, co dzieje się dookoła niego. Zacznie bujać w obłokach i snuć nierealne plany. Nie powinien jednak za bardzo zatracać się w swojej wyobraźni, bo po pełni zderzenie z rzeczywistością może być bolesne. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby zostaną oświetlone blaskiem "Śnieżnego Księżyca" i zaczną emanować swoim urokiem. Dlatego mogą spodziewać się wielu adoratorów. Powinny z tego skorzystać, bo gdy pełnia przeminie, nie będzie tak kolorowo, a mogą teraz sporo ugrać. 

Zobacz także: