Nów Księżyca w styczniu 2023 roku będzie miał miejsce już 21 stycznia. Jest to pierwszy nów Księżyca tego roku i przyniesie nam wiele rewolucyjnych zmian i odwagę do realizacji planów. Sprawdź horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 roku i sam się przekonaj, co gwiazdy szykują dla ciebie i twoich bliskich. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Baran

Baran może liczyć na zmiany we własnym myśleniu. Gwiazdy bowiem sprawią, że w końcu pozna prawdziwe oblicze kogoś, kto do tej pory przed nim udawał. Tylko od Barana zależy, czy chce brnąć w tę relację, czy ma jej dość. 

Zobacz także: 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Byk

Byk nabierze sił i z optymizmem spojrzy w przyszłość. Gwiazdy sprzyjają mu w realizacji wszystkich planów, jeżeli tylko nie wymagają one zbyt wielkiego nakładu pracy. Te, które są trudne w ziszczeniu, powinny poczekać. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta nie muszą specjalnie się narobić, żeby coś osiągnąć - mają od tego ludzi. Wokół nich znajdzie się wiele życzliwych osób, które pomogą im stanąć na nogi i zacząć od nowa. Dzięki temu są w stanie odciąć przeszłość i pomyśleć o przyszłości. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Rak

Rak stanie teraz w obliczu wielu wyzwań. Czekają go zmiany - zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeżeli wykaże się odwagą, z optymizmem spojrzy w przyszłość i rozpocznie nowy etap swojego życia. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Lew

Lew powinien powstrzymać się dziś przed działaniem. Lepiej uspokoić umysł, skupić się na wewnętrznych pragnieniach i myślach. Dzięki temu jest w stanie zaplanować wiele rzeczy, a przejdzie do ich realizacji, gdy odzyska siły. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Panna

Panna ma dość stagnacji i rozpocznie walkę o pobudzenie swoich emocji. Chce poczuć adrenalinę, ale bez zbędnego ryzyka. Jeżeli tylko uda jej się określić, jak wiele jest w stanie zaryzykować, odważnie pójdzie po swoje. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Waga

Waga osiągnie dziś szczęście i spełnienie, jeśli tylko znajdzie się w odpowiednim towarzystwie. Nie wszyscy działają na nią bowiem pozytywnie. Tylko w grupie życzliwych jej osób jest w stanie się otworzyć i pokazać, na co ją stać. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Skorpion

Skorpion może dziś nie mieć chęci do działania, ale nie warto, żeby przegapił tak ważny nów i siedział w domu. Powinien skłonić się do propozycji, jakie daje mu los i zacząć działać. Z pewnością uda mu się na tym zyskać. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Strzelec

Strzelec będzie miał dziś głowę pełną pomysłów. Powinien podzielić się nimi z kimś - zwłaszcza gdy znajdzie się w dużym towarzystwie. To właśnie tam może trafić na osobę, która będzie w stanie spełnić najskrytsze marzenia Strzelca. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Koziorożec

Koziorożec powinien dziś rozpocząć realizację planów, które odkładał od dłuższego czasu. Nie ma sensu dłużej z nimi czekać, gwiazdy sprzyjają mu w działaniu, więc czas się zmotywować. Szczęście mu sprzyja, ale musi pamiętać o odpoczynku.  

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Wodnik

Wodnik będzie pełen energii i aktywnie rozpocznie ten dzień. To sprawi, że nie będzie miał obiekcji przed realizacją ważnych zadań, ale powinien uważać przy tych, w których w grę wchodzą pieniądze. Gwiazdy nie sprzyjają mu pod względem finansowym. 

Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 - Ryby

Ryby postawią na rozwój swojej wiedzy i zainteresowań. To dobry dzień na zgłębianie informacji na tematy, które są ich ulubionymi. Warto też podzielić się tymi faktami z bliskimi, bo mogą zarazić kogoś swoją pasją. 

Zobacz także: