Horoskop na niedzielę 10 grudnia 2023 roku wyraźnie pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku będą miały przyjemne zakończenie tygodnia. Baran musi wypić piwo, którego nawarzył, Bliźnięta będą zamyślone i zatroskane, a Waga przeżyje chwile zwątpienia. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co dla ciebie szykują gwiazdy. 

Baran (21.03-19.04)

Baran będzie musiał wypić piwo, którego nawarzył. W ostatnich dniach nie gryzł się w zęby i wyżywał się na innych. Teraz spotka się z ich gniewem. Powinien posypać głowę popiołem i przyznać się do wszystkiego, a wtedy może jakoś uda im się ich udobruchać. Inaczej będzie trudno. 

Byk (20.04-20.05)

Byk zda sobie sprawę z tego, że nie ma siły na zbyt wielkie emocje i zamierza w tym tygodniu robić wyłącznie to, co konieczne. Dziś powinien się do tego odpowiednio przygotować, aby nie narobić sobie zaległości i wrogów. Dbanie o relacje nie będzie bowiem jego priorytetem. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta będą dziś zamyślone. Czas odciąć się od przeszłości, ale nie jest to łatwe. To ostateczny moment na analizowanie tego, co było - zwłaszcza złe. Jeśli na dobre się z tym rozliczy, łatwiej będzie jej spojrzeć w przyszłość przez różowe okulary. A ta maluje się bajecznie. 

Zobacz także: 

Rak (21.06-22.07)

Rak może być dziś nieco zmęczony po ostatnich pracowitych dniach. Efekty, jakie zauważy, wynagrodzą jej jednak ten stan. Dzięki staraniom Raka wszyscy jego bliscy mogą już cieszyć się cudowną, świąteczną atmosferą. Ich uśmiech będzie dla niego najlepszą nagrodą. 

Lew (23.07-22.08)

Lew poczuje dziś świąteczną magię. Ktoś bliski postara się, aby ten dzień był dla niego cudowny. To wypełni serce Lwa ciepłem i miłością. Po raz kolejny uświadomi sobie, kto jest jego prawdziwym przyjacielem, a komu nie powinien ufać. I w końcu przyjmie to z ulgą. 

Panna (23.08-22.09)

Panna będzie próbowała wyjaśnić sytuację, w jakiej się ostatnio znalazła. To jednak może przynieść efekty odwrotne do zamierzonych. Jeżeli poniosą ją emocje, wówczas popełni błąd, którego później mocno pożałuje. Lepiej, aby wszystko przemyślała i kierowała się rozsądkiem. 

Zobacz także: 

Waga (23.09-22.10)

Waga przeżyje dziś chwile zwątpienia. Ostatnio dość sporo z siebie dała i nie odczuje efektów swoich starań. Powinna jednak uświadomić sobie, że jej poczynania przyniosły rezultaty przede wszystkim dla niej samej. Czas to docenić, okazać wdzięczność i skupić głównie na sobie. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion będzie dziś leniwy, ale na szczęście może sobie na to pozwolić. Jego najważniejszym planem na niedzielę będzie sprawianie sobie drobnych przyjemności. Dobrze zrobi mu też zajęcie się ulubionymi czynnościami. Dzięki temu naładuje się pozytywną energią. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec będzie dziś pełen energii. Bliscy sprawią mu wiele radości. Poczuje się kochany i doceni każdą drobną chwilę, jaką spędzi z rodziną i przyjaciółmi. Nic nie popsuje mu dziś nastroju. Powinien okazać wdzięczność, aby pokazać, że ci ludzie też są ważni dla niego. 

Zobacz także: 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec może się dziś nudzić, ale nie będzie na to narzekał. Wręcz przeciwnie. Stwierdzi, że dobra nuda nie jest zła i czasami warto nic nie robić, aby naprawdę naładować baterie. Dzięki temu będzie miał więcej energii w nowym tygodniu, co na pewno produktywnie wykorzysta. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie nieco zmęczony, ale nie da tego po sobie poznać. Wręcz przeciwnie, zrobi wszystko, aby sprawić radość bliskim sobie osobom. Ich uśmiech wynagrodzi mu starania i sprawi, że mimo wszystko naładuje się pozytywną energią na cały nadchodzący tydzień. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby dojdą do siebie po ostatnich trudnych dniach i rozpoczną regenerację. Nie mają na nią zbyt wiele czasu, ale na szczęście nie muszą od poniedziałku dawać z siebie wszystkiego. Dopiero od środy przyjdzie czas wyzwań. Do tego momentu zdążą się przygotować.

Zobacz także: